google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  PRO-ORGANIKA Sp. z o.o.
  PRO-ORGANIKA Sp. z o.o.

  PRO-ORGANIKA Sp. z o.o.


  PROORGANIKA S.A. jest dynamiczną polsko-szwajcarską firmą inżynierską zajmującą się procesami technologicznymi związanymi z surowcami sypkimi.

  PRO-ORGANIKA Sp. z o.o.

  PROORGANIKA S.A. jest dynamiczną polsko-szwajcarską firmą inżynierską zajmującą się procesami technologicznymi związanymi z surowcami sypkimi. Jest firmą zajmującą się projektowaniem, sprzedażą urządzeń, kompletacją dostaw i uruchomieniami różnego rodzaju instalacji technologicznych. PROORGANIKA S.A. jest również przedstawicielem handlowym szeregu renomowanych firm zachodnich.

  Misja

  Misją firmy PROORGANIKA jest: stanowić wiarygodne źródło wiedzy na temat rozwiązywania problemów związanych ze stosowaniem surowców sypkich oraz dostarczać Klientom urządzenia i instalacje na najwyższym poziomie, tak aby mogli przy ich pomocy realizować swoje cele i uzyskiwać przewagę nad konkurencją.

  Historia

  PROORGANIKA powstała w 1996 roku. W latach 2000-2008 głównymi akcjonariuszami była firma GERICKE AG ze Szwajcarii oraz PROCHEM S.A. jedna z największych firm inżynieryjskich w Polsce.

  Usługi

  PROORGANIKA oferuje wykonanie kompleksowych usług na najwyższym poziomie zgodnie z międzynarodowymi standardami. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb Klienta i rozwiązywanie problemów zgodnie z założonym budżetem i w uzgodnionym terminie.

  Sercem firmy są jej pracownicy. Pracownicy PROORGANIKI to mieszanka wiedzy i doświadczenia oraz młodości i entuzjazmu. Doświadczenia przede wszystkim w projektowaniu i uruchamianiu różnego rodzaju instalacji procesowych, młodości popartej solidnym przygotowaniem i otwartością na świat, entuzjazmu przejawiającego się szybkością reagowania na potrzeby rynku i Klienta. Nasza sprawność działania i fachowość skłoniły szereg uznanych firm europejskich do powierzenia nam prowadzenia ich przedstawicielstwa na terenie Polski (a niekiedy także na terenie naszych wschodnich sąsiadów)

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.