google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 13.09.2019
  1 USD
  3.9120
  -0.0242
  1 EUR
  4.3396
  -0.0004
  1 CHF
  3.9608
  -0.013
  1 GBP
  4.8705
  0.0208
  1 RUB
  0.0609
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  ANBI-TECH S.C.
  ANBI-TECH S.C.

  ANBI-TECH S.C.


  Główny profil działalności naszej firmy stanowi produkcja detali z metali i tworzyw sztucznych oraz wycinanie uszczelek kołnierzowych. Produkujemy detale metodą obróbka skrawaniem CNC.

  Siedziba firmy ANBI-TECH

  Anbi-Tech s.c. to firma produkcyjno-handlowa specjalizująca się w produkcji detali z metali i tworzyw sztucznych. Produkujemy detale metodą obróbka skrawaniem CNC. Firma działa na rynku Polskim i Europejskim od 2008 roku świadcząc usługi frezowania, toczenia oraz wycinania przy wykorzystaniu maszyn CNC. Wykorzystując profesjonalne oprogramowanie CAD/CAM jesteśmy w stanie wykonać zlecenia seryjne oraz na indywidualne zamówienia według dokumentacji technicznej lub wzorów dostarczonych przez Klienta.

  Dzięki nowoczesnym metodom produkcji w wysokowydajnych i precyzyjnych centrach obróbczych możliwe jest uzyskanie wysokich tolerancji wymiarowych, doskonałej jakości powierzchni, jak również skomplikowanych kształtów.

  Posiadamy własne zaplecze produkcyjne i laboratoryjne wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowy, co umożliwia prowadzenie różnego rodzaju pomiarów na każdym etapie produkcji.

  Anbi-Tech s.c. dysponuje szerokimi możliwościami z zakresu dostaw materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, petrochemicznym, energetycznym, stoczniowym, wydobywczym jako uszczelnienia do pomp, zaworów czy wymienników ciepła.

  Wdrożony w firmie ANBI-TECH s.c. system zarządzania jakością ISO 9001:2009 stanowi dla Państwa gwarancję niezawodności oraz wysokiej jakości produktów.

  Najważniejszym celem i polityką firmy Anbi-Tech s.c. jest budowanie długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z naszymi klientami, dostawcami i pracownikami, aby móc wypracować zyski warunkujące umacnianie naszej pozycji na rynku.

  Misją firmy jest ciągły rozwój jako stabilnego oraz kwalifikowanego partnera na rynku.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.