google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 17.01.2019
  1 USD
  3.7615
  -0.0004
  1 EUR
  4.2875
  -0.0054
  1 CHF
  3.7921
  -0.0145
  1 GBP
  4.8468
  0.0029
  1 RUB
  0.0565
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Gabriel-Chemie Polska Sp. z o.o.
  Gabriel-Chemie Polska Sp. z o.o.

  Gabriel-Chemie Polska Sp. z o.o.


  GABRIEL-CHEMIE Group specjalizuje się w dziedzinie barwienia i uszlachetniania tworzyw sztucznych. Firma istnieje od roku 1950 i zalicza się dziś do wiodących producentów barwników do tworzyw sztucznych w Europie.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Produkty firmy Gabriel-Chemie Polska, barwienei tworzyw, uszlachetnianie tworzyw

  Grupa GABRIEL-CHEMIE specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji koncentratów barwiących oraz dodatków w formie masterbatchy, wykorzystywanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Firma założona w 1950 roku jest obecnie jednym z wiodących producentów barwników w Europie.

  Siedziba tej niezależnej, prywatnej grupy znajduje się w Gumpoldskirchen/Austria i posiada zakłady produkcyjne w Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Rosji i na Węgrzech.

  Nasza misja

  Dążymy do stałej optymalizacji naszych relacji biznesowych poprzez silną współpracę. Naszym celem jest kształtowanie działań pozwalających na generowanie wyraźnych technicznych i handlowych korzyści dla naszych partnerów na konkurencyjnym rynku światowym. Nasza niezależność jako grupy prywatnej, pozwala w maksymalnym zakresie skupić się na kliencie i elastyczności. W tym duchu nadal będziemy kontynuować nasz rozwój w kierunku obecności na globalnym rynku.

  Zarządzanie jakością w naszej firmie

  Grupa GABRIEL-CHEMIE dysponuje najwyższym poziomem kompetencji technicznych, zarówno ze względu na długoletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, jak również ciągłe szkolenia i rozwój zawodowy naszych pracowników.

  Jakość zamawianych produktów i usług musi spełniać nie tylko najwyższe międzynarodowe i krajowe standardy, ale przede wszystkim wszelkie wymagania klientów.

  W celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb, konieczne jest to, aby świadomość jakości była obecna wśród wszystkich pracowników i rozwijała się w całej firmie.

  Ta świadomość jakości nieustannie skutkuje trwałą optymizacją procesów i działań, które są prowadzone zgodnie z naszymi certyfikatami EN ISO-9001 i ISO 14001 w Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Czechach. Kolejnym punktem, o którym warto wspomnieć, jeśli chodzi o naszą siedzibę w Austrii, jest certyfikat zgodności z normą EN ISO 13485 dla urządzeń medycznych. Kolejne certyfikaty są w fazie projektu.

  Wyższe wymagania dotyczące jakości wiążą się z ulepszeniem istniejących metod badawczych oraz wdrażaniem nowych, a także wyposażeniem laboratoriów zgodnie z najnowszymi standardami technicznymi.

  Wszystko to po to, aby sprostać celom wiążącym się z oferowaniem naszym klientom zawsze najlepszych możliwych rozwiązań technicznych i konsekwentnie wysokiej jakości, niezawodnych produktów – w połączeniu z doskonałą obsługą. 

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.