google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 21.08.2019
  1 USD
  3.9210
  -0.0198
  1 EUR
  4.3513
  -0.0143
  1 CHF
  4.0014
  -0.0213
  1 GBP
  4.7623
  -0.0031
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • INTERPACK 2011 stawia na Design

  Cztery polskie firmy wybrały projekty Elipsa Design na odbywające się w dniach 12-18 maja największe na świecie, prestiżowe targi INTERPACK 2011 w Düsseldorfie. Wśród 2700 wystawców z 60 krajów całego świata, ekspozycja targowa jest jednym z najważniejszych elementów, mających przyciągnąć uwagę zwiedzających.

  Stoisko FORMIKA - Wiz. Elipsa
  Design
  Stoisko PACCOR
  Stoisko Plast-Boxu prezentuje
  się niezwykle elegancko.

  Pollena, Plast Box, Paccor i Formika – to firmy, które wybrały projekty ekspozycji poznańskiego studia Elipsa Design. - Są to zarówno nasi stali klienci, jak i zupełnie nowe firmy, które zdecydowały się zaufać naszym pomysłom i architektom – mówi Urszula Kałużna, architekt i właścicielka Elipsa Design.

  Targi INTERPACK odbywają się co trzy lata w Düsseldorfie. Prestiż tej imprezy jest niepodważalny. To największe i najważniejsze targi branży opakowań i przemysłu przetwórczego na świecie. We wszystkich 19 halach targowych zaprezentuje się 2700 wystawców z 60 krajów. Nie zabraknie także licznych imprez towarzyszących, wystaw, wykładów na temat innowacyjności w produkcji, designu opakowań i wielu innych. Targi INERPACK mają ponad 50-letnią tradycję.

  Stoisko Polleny, producenta opakowań kosmetycznych, to przede wszystkim elegancja i prostota, elementy kwiatowe oraz duże obrazy i wizualizacje produktów w delikatnej gamie kolorystycznej.

  Architekci Elipsy Design, dla drukarni fleksograficznej Formika, specjalizującej się w produkcji wieczek aluminiowych i saszetek kosmetycznych, przygotowali projekt z czystymi wyrafinowanym formami ukośnych bram w białej kolorystyce.  Dopełnieniem formy stoiska sa skórzane czerwone kanapy i światło.

  PACCOR jest europejskim producentem plastikowych i papierowych opakowań jednostkowych. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy opakowań przeznaczonych dla przemysłu spożywczego. W jego stoisku na targach będą dominowały wyrafinowane, proste formy, drogie materiały wykończeniowe oraz czyste barwy, nawiązujące do CI Paccor.

  Plast Box, znany producent opakowań z tworzyw sztucznych, chce przyciągnąć klientów elegancją, biało-czarną kompozycją w kształcie prostokątnej bryły.

  Projekty ekspozycji targowych wykonywane w studiu Elipsa Design cieszą się światową renomą. Pojawiły się na targach w Cannes, Monachium, Essen, czy w Kielcach i Poznaniu. Elipsa Design obsługuje największe firmy z Polski i Europy, m.in. PGNiG, Giorgio Armani, KGHM Polska Miedź, Mennica, PWPW.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.