google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 21.08.2019
  1 USD
  3.9210
  -0.0198
  1 EUR
  4.3513
  -0.0143
  1 CHF
  4.0014
  -0.0213
  1 GBP
  4.7623
  -0.0031
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Stylistyka lat 50. i 60. w sztukaterii – nowe kolekcje Marbet Design

  Marbet Design wprowadza na rynek dwie nowe kolekcje sztukaterii zaprojektowanych przez młodych, utalentowanych projektantów ze Śląska: Michała Latki i Łukasza Smolarczyka. Projekty tego duetu pokazują, że sztukateria może być naprawdę nowoczesna i doskonale wpisywać się w najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz.

  Element dekoracyjny - Kolekcja Harmony

  Element dekoracyjny - Kolekcja Harmony

   

  Wybrane nazwy – HARMONY oraz ENERGY – oddają główne wyróżniki nowych kolekcji i role, jakie mają odgrywać we wnętrzach. Pierwsza z nich ma harmonizować z wnętrzem i stanowić subtelny dodatek, komponujący się z całym otoczeniem. Druga jest niczym mocny akcent  – dynamizuje wnętrze i eksponuje przyjętą konwencję. Obie kolekcje Marbet Design czerpią z historii sztuki, ale zostały dostosowane do współczesnych trendów. Źródłami inspiracji przy ich tworzeniu były biżuteria oraz ornamenty inspirowane naturą.

  Podobnie jak w przypadku kolekcji mebli Marbet Style, nowe kolekcje Marbet Design czerpią z polskiego modernizmu lat 50. i 60. Nawiązują zwłaszcza do stylistyki retro, która powraca na nowo w kolekcjach młodego pokolenia projektantów. Twórcy kolekcji ENERGY i HARMONY odpowiadają na współczesne potrzeby Polaków, dając im możliwość mocnego wyeksponowania swojego indywidualizmu i wyrwania się ponad przeciętność. 

  Narożnik płaski - Kolekcja Energy

  Narożnik płaski - Kolekcja Energy

  Kolekcja HARMONY – sztuka harmonizowania wnętrza

  W tej kolekcji Marbet Design widzimy niezwykle proste linie, geometryczne formy i powtarzające się układy. Na szczególną uwagę zasługuje piękna rozeta w nowoczesnej formie.

  Kolekcja ENERGY – wybuch ekspresji w przestrzeni

  Forma przyjęta w tej kolekcji jest bardziej wyrazista i odważna. Wykorzystuje różnorodne załamania linii i ciekawe opływowe detale. Interesujące jest zastosowanie na ścianach powtarzalnych kwadratów i listew o lekko falującej linii.

  W skład każdej kolekcji wchodzą następujące elementy: listwy przysufitowe i naścienne, rozety, pilaster i element dekoracyjny. Wspólnie tworzą kompozycję ciekawych faktur, kształtów i form, pozwalających na zaaranżowanie wyjątkowej przestrzeni, w pełni oddającej temperament domowników.

  - Nowoczesne wnętrza uzupełnione sztukaterią uosabiają nowe wartości i nabierają prawdziwego charakteru i indywidualizmu. Wymaga to jedynie ciekawego pomysłu i dobrego materiału – a naszym zdaniem nowa kolekcja firmy Marbet to idealny materiał do tworzenia takich kompozycji ściennych i sufitowych – mówi projektant, Łukasz Smolarczyk.

  Kolekcja Energy

  Nowe kolekcje idealnie wpisują się w każdy rodzaj wnętrza, od bardzo klasycznego aż po nowoczesne ultralofty. To, w jaki sposób zostaną wykorzystane, zależy już tylko od wyobraźni projektanta i inwestora. Sztukateria Marbet stwarza nieograniczone możliwości wykańczania wnętrz. Daje prawdziwą radość z dekorowania.

  Źródło:
  MARBET Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  MARBET Sp. z o.o.

  Od wielu lat specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.