google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 16.07.2019
  1 USD
  3.7867
  0.0011
  1 EUR
  4.2582
  -0.0091
  1 CHF
  3.8475
  -0.0037
  1 GBP
  4.7214
  -0.0301
  1 RUB
  0.0603
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • ROMO SHOW w Poznaniu na INEA Stadion

  Tegoroczne road show dla firm z branży reklamowej rozpocznie się 15 września w Gdańsku, kolejnego dnia będzie miało swoją odsłonę w Poznaniu, a 17 września zakończy się w Katowicach.  Lokalizacja poznańskiego spotkania została przeniesiona do atrakcyjniejszej przestrzeni, jaką jest Centrum Konferencyjne na stadionie Lecha Poznań.

  PROMO SHOW w Poznaniu na INEA StadionPROMO SHOW w Poznaniu na INEA Stadion

  INEA Stadion to komfortowe sale konferencyjne, atrakcyjna lokalizacja połączona z łatwym dojazdem oraz dużym parkingiem. Funkcjonalność obiektu stwarza możliwość organizacji różnorodnych wydarzeń o podłożu sportowym. Nowoczesne, wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne mają widok bezpośrednio na płytę stadionu. Mistrzowską ofertę w tym obiekcie przedstawią tym razem firmy z branży reklamowej podczas poznańskiej odsłony PROMO SHOW.

  Cykl eventów został przygotowany specjalnie dla firm z rynku reklamy. To nie tylko doskonała okazja, by zapoznać się z aktualną ofertą producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych, ale także możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach sprzedażowych.

  PROMO SHOW w Poznaniu na INEA StadionPROMO SHOW w Poznaniu na INEA Stadion

   - Dotychczasowa lokalizacja w Hotelu Novotel nie spełniała oczekiwań z powodu braku parkingu. Wybierając INEA Stadion kierowaliśmy się dużym parkingiem oraz ciekawą powierzchnią na szkolenia i warsztaty. W PROMO SHOW stawiamy na komfort i wygodę, zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Większa powierzchnia ułatwi prowadzenie rozmów biznesowych, a duża ilość wystawców będzie atrakcyjniejsza dla zwiedzających - mówi Monika Opałka z OOH magazine.

  Podczas spotkań PROMO SHOW trenerzy Roman Kawszyn i Adam Szaran z firmy Al Fianco przeprowadzą bezpłatne szkolenia z technik obrony ceny oraz budowania relacji podczas spotkania sprzedażowego. Na agencje reklamowe czeka także szkolenie ze znakowania artykułów promocyjnych.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.