google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • DRP Group – znana od lat marka w nowej odsłonie

  DRP Group

  Firma Drewnex działa na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych od ponad dwudziestu lat, od tego roku zacznie funkcjonować pod nazwą DRP Group. Zmienia się nie tylko logo, ale również struktura, która umożliwi dalszy rozwój tej prężnej marki.

  Rozmowa z Przemysławem Miśkiewiczem, współwłaścicielem DRP Group.

  DRP Group, czyli Drewnex w nowym wydaniu. Co kryje się pod firmowym akronimem?

  To Drewnex Recykling Plastics Group. Nasza dotychczasowa nazwa związana była z pierwszą działalności firmy, czyli produkcją drewnianych palet. Faktycznie naszą domeną jest recykling, ale nie chcemy odcinać się od korzeni. Wprowadzenie nowej nazwy jest symbolicznym momentem, w którym dokonujemy podsumowania ponad dwudziestu lat doświadczeń i otwieramy nowy rozdział w historii firmy. Jednym słowem DRP Group łączy w sobie tradycję z przyszłością.  

  Modyfikacji ulega nie tylko nazwa. Co jeszcze zmieni się w DRP Group?

  Ważne zmiany zachodzą strukturze firmy, która zostaje podzielona na trzy dywizje: recyklingu, compoundingu i laboratorium. Taki podział wpłynie na większą specjalizację, lepszą obsługę klientów oraz jeszcze bardziej precyzyjne dostosowanie produktów i usług do indywidualnych potrzeb. To wszystko przyczynia się do doskonalenia standardów i procedur oraz pozwala na skuteczniejsze i bardziej efektywne zarządzanie zakładem.

  Przyjrzyjmy się bliżej każdej z dywizji. Co jest największą siłą działu recyklingu?

  Stały dostęp do wysokiej jakości surowców wtórnych, ich staranna selekcja i nowoczesny park maszynowy. W głównej mierze wykorzystujemy jakościowe odpady technologiczne pochodzące od sprawdzonych dostawców. Po pierwsze dokładnie znamy ich skład i właściwości (dane ze specyfikacji dodatkowo potwierdzamy w swoim laboratorium), po drugie – duże zakłady gwarantują powtarzalność i stałość dostaw (oczywiście przetwarzamy i modyfikujemy również materiały pierwotne, ale w ich przypadku należy liczyć się wyższymi kosztami produkcji).

  Bardzo często podkreśla Pan znaczenie jakości w firmie.

  Jakość to nie tylko nasza rodzinna i firmowa filozofia, ale również sposób na sukces w biznesie. Dowodem na to są zarówno opinie naszych partnerów, jak i branżowa dokumentacja. Możemy poszczycić się między innymi certyfikatem Instytutu Badawczego Opakowań COBRO i wdrożoną już dwanaście lat temu roku normą ISO 9001:2008, która jest potwierdzona certyfikatem TÜV Rheinland Inter Cert Kft i regularnymi audytami zewnętrznymi. DRP Group jest wpisana na Listę Referencyjną Zakładów Recyklingowych, a do specjalistycznych wyróżnień możemy jeszcze dołożyć wielokrotny tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play, który zaświadcza o naszej etycznej odpowiedzialności w biznesie.

  Źródło:
  DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna
  Artykuł został dodany przez firmę

  DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

  Lider w branży recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.