google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  tworzywa, granulaty, wtryskarki
  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 19.12.2018
  1 USD
  3.7619
  -0.0049
  1 EUR
  4.2846
  -0.0007
  1 CHF
  3.7875
  -0.0114
  1 GBP
  4.7607
  -0.0047
  1 RUB
  0.0560
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zapraszamy na „Motoryzacyjną jesień”

  RTE Targi Kielce LOGO
  APAE Targi Kielce logo
  Logo holexpo
  Logo Turboexpo

  Prawdziwa „Motoryzacyjną jesień” szykuje się w Targach Kielce. W 2016 roku II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy RTE będą się odbywały razem z: XIII Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO,  VI Salonem Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH, Targami Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO oraz Salonem Turbosprężarek TURBO-EXPO.

  Podczas zeszłorocznego debiutu targów APAE i RTE swoją ofertę przedstawiło 100 wystawców z Polski, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy. Wystawy odwiedziło blisko 1000 zwiedzających związanych zawodowo z motoryzacją. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej interesująco, swój udział potwierdziło już 80% firm z poprzedniego roku, pojawiają się także całkiem nowi wystawcy. Dzięki wnikliwym badaniom rynku części zamiennych do aut, zespół Targów Kielce jeszcze lepiej dostosuje ofertę do zapotrzebowania polskich klientów z tej branży.

  Bardzo bogaty zakres branżowy APAE i RTE

  Części zamienne do pojazdów, elementy karoserii, elektryka i elektronika samochodów, akumulatory i prostowniki, oświetlenie, instalacje gazowe, klimatyzacje, wentylacje, systemy ogrzewania, filtry, specjalistyczne narzędzia i urządzenia naprawcze, opony do pojazdów osobowych, autobusów i przyczep, ciężarówek, opony rolnicze, przemysłowe, felgi, obręcze i dętki – to tylko część tego, co można będzie zobaczyć podczas targów APAE i RTE. Atutem wystaw jest nie tylko bardzo szeroki zakres branżowy, ale także wyspecjalizowana grupa zwiedzających. APAE i RTE odwiedzają przede  wszystkim osoby bezpośrednio zainteresowane czyli między innymi mechanicy, blacharze, właściciele sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz wulkanizatorzy.

  Obok pełnego asortymentu części, akcesoriów samochodowych i opon, prezentowanego podczas poprzednich edycji APAE i RTE, tradycyjnie podczas TRANSEXPO będzie można zobaczyć pojazdy lokalnego transportu zbiorowego. Na stoiskach nie zabraknie części i wyposażenie autobusów, a także wyposażenie obiektów zaplecza technicznego. Wystawa MOTO-TECH to z kolei  specjalistyczne wydarzenie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych.

  Zapraszamy na „Motoryzacyjną jesień”Zapraszamy na „Motoryzacyjną jesień”

  Salon Turbo Expo to wydarzenie branżowe skierowane do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek. Sprawdzony i odpowiednio dobrany zakres branżowy pozwoli wystawcom zaprezentować swoją ofertę i trafić do stosownej grupy odbiorców. Ostatnim punktem w programie „Motoryzacyjnej jesieni” będzie HOL EXPO, wydarzenie organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowych – najsilniejszego podmiotu na rynku polskim zrzeszającego przedstawicieli branży.Autobusy, pomoc drogowa i turbo sprężarki

  Zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku.

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.