google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 20.02.2019
  1 USD
  3.8221
  -0.009
  1 EUR
  4.3371
  0.0068
  1 CHF
  3.8190
  0.0049
  1 GBP
  4.9840
  0.0345
  1 RUB
  0.0581
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D - dostępna już w 13 krajach!

  OMNI3D – poznański producent drukarek 3D kontynuuje swój rozwój na rynkach zagranicznych. Firma właśnie podpisała umowy z kolejnymi 6 partnerami. Factory 2.0 Production System jest obecnie dostępna w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Rosji, w Indiach oraz w Australii i Nowej Zelandii.

  Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D“Wiemy, że na świecie są firmy, które z niecierpliwością czekały na ten moment. Cieszymy się, że Factory 2.0 jest dostępna na coraz większej ilości rynków i że udało nam się rozpocząć współpracę z profesjonalnymi resellerami. Nasi partnerzy to firmy, które od lat obsługują rynki maszyn przemysłowych i posiadają w swoich strukturach doświadczonych inżynierów druku 3D. Do ich głównych zadań, poza sprzedażą urządzeń, należy dostarczanie klientom analiz przedwdrożeniowych, wsparcia posprzedażowego oraz usług serwisowych.” – komentuje Konrad Sierzputowski, Co-CEO, odpowiedzialny w OMNI3D na rozwój sieci sprzedaży.

  Ekspansja OMNI3D na inne rynki to naturalny proces w rozwoju firmy. Urządzenie było bardzo dobrze oceniane przez klientów i resellerów podczas międzynarodowych targów druku 3D w 2016 roku - TCT Show w Birmingham i Formnext we Frankfurcie. Ponadto, drukarka otrzymuje bardzo dobre opinie od klientów, którzy zakupili sprzęt w ciągu ostatniego roku.

  „Nasza drukarka 3D otrzymuje pozytywny feedback od klientów, którzy już niemal od roku używają jej na co dzień. W ich opinii, Factory 2.0 to niezawodna maszyna, z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ta przemysłowa drukarka 3D posiada dwie najważniejsze cechy – druk części o najwyższej jakości i precyzji, przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania sprzętu. Dobre opinie rozprzestrzeniają się w naturalny sposób, budując zapotrzebowanie na nasze rozwiązania na kolejnych rynkach. Cieszymy się, że w OMNI3D stworzyliśmy produkt, który spełnia wymagania profesjonalistów na świecie.” – dodaje Marek Starow, Key Account Manager w OMNI3D.

  OMNI3D planuje dalszy rozwój swojej sieci sprzedaży w 2017 roku.

  Źródło:
  OMNI3D Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.