google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 17.01.2019
  1 USD
  3.7615
  -0.0004
  1 EUR
  4.2875
  -0.0054
  1 CHF
  3.7921
  -0.0145
  1 GBP
  4.8468
  0.0029
  1 RUB
  0.0565
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kontroluj ryzyka związane z bezpieczeństwem prac serwisowych, wykorzystując dobre praktyki systemu Lockout/Tagout

  Duża liczba wypadków w miejscu pracy ma miejsce podczas prac serwisowych. Skutkiem tych wypadków jest cierpienie ofiar, wysokie składki ubezpieczeniowe i niższa wydajność pracy. System Lockout/Tagout jest praktycznym narzędziem kontrolowania ryzyk związanych z bezpieczeństwem prac serwisowych.

  Określanie potrzeb dotyczących kontroli ryzyka przy pracach serwisowych

  Kontroluj ryzyka związane z bezpieczeństwem prac serwisowych, wykorzystując dobre praktyki systemu Lockout/TagoutSystem Lockout/Tagout pozwala na tymczasowe odcięcie źródeł energii do maszyn, w skuteczny sposób unieruchamiając je na czas trwania prac serwisowych. Aby odciąć urządzenie od źródła energii należy zablokować w pozycji wyłączonej wszystkie punkty ich kontroli, tj. dźwignie, zawory, czy przyciski. Firma Brady może przeprowadzić na terenie zakładu audyt na potrzeby zastosowania systemu Lockout/Tagout i zidentyfikować wszystkie punkty odcięcia energii dla każdej maszyny. Jest to pierwszy krok w ramach działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa prac serwisowych.

  Wybierz odpowiednie blokady i urządzenia

  Po zidentyfikowaniu wszystkich punktów odcięcia energii dobór odpowiednich blokad zabezpieczających i kłódek staje się o wiele łatwiejszy. Rodzaj i liczbę potrzebnych blokad zabezpieczających i kłódek ustala się na podstawie istniejących punktów odcięcia energii, zakładowych reguł prowadzenia prac serwisowych i charakterystyki środowiska zakładu. Firma Brady posiada w ofercie blokady zabezpieczające, które skutecznie zablokują każdą maszynę. Oferujemy kłódki w wykonaniu nieprzewodzącym, odpornym na ścieranie, działanie środków chemicznych i w wielu innych wersjach odpowiadających potrzebom konkretnych branż i środowisk.

  Stosuj dobre praktyki systemu lockout

  Po zidentyfikowaniu wszystkich punktów odcięcia energii i wyborze odpowiednich blokad i urządzeń specjaliści w zakresie utrzymania ruchu powinni stworzyć czytelne, podzielone na poszczególne kroki instrukcje. Po zastosowaniu procedur lockout maszyny powinny zostać unieruchomione. Należy także uwzględnić fazę sprawdzenia, czy w danej maszynie nie pozostała energia resztkowa. Firma Brady wysyła swoich doświadczonych inżynierów, którzy opracowują procedury systemu lockout. Dzięki oprogramowaniu LINK360 użytkownicy w poszczególnych zakładach mogą łatwo zatwierdzać, dostosowywać, wizualizować i drukować procedury. Po zatwierdzeniu danej procedury mogą przygotować ją w formie wizualnej, wydrukować oraz umieścić na maszynie.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.