google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 18.06.2019
  1 USD
  3.8097
  0.0108
  1 EUR
  4.2631
  0.0032
  1 CHF
  3.8099
  0.0086
  1 GBP
  4.7736
  -0.0085
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Większa czytelność kodów kreskowych dzięki etykietom z możliwością grawerowania laserowego

  Nowe, automatycznie nakładane etykiety poliimidowe B-730 z możliwością grawerowania laserowego firmy Brady zwiększają czytelność kodów kreskowych grawerowanych laserowo na obwodach drukowanych i skomplikowanych powierzchniach. Dzięki większemu kontrastowi kody kreskowe grawerowane laserowo na etykiecie są łatwiejsze do zeskanowania, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów w łańcuchu dostaw, w którym występują wyśrubowane wymagania w zakresie identyfikowalności.

  Większa czytelność kodów kreskowych dzięki etykietom z możliwością grawerowania laserowego

  Kody kreskowe o wysokim kontraście

  Nowe etykiety poliimidowe B-730 z możliwością grawerowania laserowego firmy Brady zapewniają wysoki poziom czytelności kodów kreskowych, niezależnie od identyfikowanego podłoża. Ta wysokiej jakości, trwała etykieta z czarnym matowym wykończeniem ma ślady po procesie grawerowania w kolorze białym, co optymalizuje kontrast kodów kreskowych i oznaczeń seryjnych. Dzięki temu etykieta idealnie nadaje się do bardzo małych czcionek i skomplikowanych nadruków nanoszonych laserowo.

  Mniej odpadów

  Etykieta poliimidowa B-730 pozwala zmniejszyć ilość odpadów w łańcuchu dostaw, w którym należy spełnić wymagania w zakresie identyfikowalności. Kody kreskowe nanoszone laserowo na etykietę B-730 łatwiej odczytać skanerem niż bezpośrednie oznaczenia części, dzięki czemu zmniejsza się ilość odpadów. Zwiększona czytelność kodu kreskowego dzięki etykiecie B-730 może również poprawić analizę i eksplorację danych w inteligentnych zakładach produkcyjnych stosujących lasery do oznaczania produktów.

  Idealna do automatycznego nanoszenia

  Etykieta poliimidowa B-730 z możliwością grawerowania laserowego ma bardzo cienką, a jednocześnie trwałą warstwę kleju, co gwarantuje odporność na działanie wysokich temperatur i agresywnych substancji chemicznych oraz pozwala uniknąć wycieków kleju i tym samym nieplanowanych przerw w produkcji. Etykieta ta, zaprojektowana specjalnie do systemów automatycznego nanoszenia, zapewnia wyższą dokładność i wyższy wskaźnik wykorzystania.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.