google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 18.06.2019
  1 USD
  3.8097
  0.0108
  1 EUR
  4.2631
  0.0032
  1 CHF
  3.8099
  0.0086
  1 GBP
  4.7736
  -0.0085
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Oszczędzaj czas dzięki zautomatyzowanej identyfikacji kabli

  Oszczędzaj czas dzięki zautomatyzowanej identyfikacji kabli BRADYPrawidłowo zidentyfikowane kable często stanowią element wymagań klienta. Wymóg ten obowiązuje też przy dostawach znormalizowanych modułów kablowych, a także w ramach poprawy wydajności produkcji. Identyfikacja kabli może być jednak bardzo czasochłonna, szczególnie jeżeli jest wykonywana ręcznie. Automatyzując identyfikację kabli, można zaoszczędzić czas, spełnić wymagania klienta, dostarczać znormalizowane moduły i produkować bardziej wydajnie.

  Oszczędzaj czas i poprawiaj jakość

  Ręczny proces identyfikacji kabli szybko staje się wąskim gardłem produkcji, szczególnie gdy wymagana jest identyfikacja ich dużej liczby. Koszulki kablowe, etykiety owijane i samolaminujące można aplikować o wiele szybciej, korzystając z systemów druku i aplikacji koszulek kablowych i etykiet. Niezawodne systemy druku i aplikacji zwiększają także jakość identyfikacji kabli, ponieważ procesy, które wykorzystują, są powtarzalne.

  Niezawodne systemy druku i aplikacji

  Firma Brady Corporation oferuje niezawodne systemy druku i aplikacji do koszulek termokurczliwych i etykiet, które zwiększają wydajność wielu procesów produkcyjnych. Aplikator Wraptor umożliwia przedsiębiorstwom automatyczny druk i aplikację samolaminujących etykiet do kabli w zaledwie kilka sekund. Dzięki drukarce dwustronnej BBP72 możliwe jest natomiast jednoczesne drukowanie na obu stronach koszulek kablowych, a dzięki automatycznemu aplikatorowi koszulek BSP45 proces aplikacji trwa krócej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby maksymalnie zwiększyć korzyści dla wydajności wszystkie systemy druku i aplikacji mogą być dostarczone razem ze wsparciem wdrożeniowym i serwisem.

  Wysokiej jakości etykiety i koszulki

  Firma Brady oferuje szeroką gamę wysokiej jakości materiałów do identyfikacji, w tym etykiety owijane, etykiety samolaminujące i koszulki kablowe, które spełniają wymagania norm przemysłowych. Etykiety te są odporne na ekstremalne warunki, w tym na ścieranie, wilgoć, paliwa, substancje chemiczne, promieniowanie UV i wysokie temperatury. Trwałe, wysokiej jakości produkty do identyfikacji zazwyczaj aplikuje się tylko raz i pozostają one nienaruszone i czytelne przez cały proces produkcji i później, co eliminuje straty wynikające z konieczności wymiany identyfikatorów.

  Dodatkowe informacje dotyczące systemów druku i aplikacji produktów do identyfikacji kabli znaleźć można na stronie www.bradyeurope.com/wire-automation.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.