google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 25.04.2018
  1 USD
  3.4548
  0.0147
  1 EUR
  4.2159
  0.0179
  1 CHF
  3.5193
  0.0035
  1 GBP
  4.8218
  0.0216
  1 RUB
  0.0560
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pobierz „OOH news” dla branży marketingowej i gadżetowej!

  To już drugie wydanie OOH news – drukowanego przewodnika po zbliżających się targach reklamy i szerokie spectrum informacji o wydarzeniu. Dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentowali na łamach gazety targowe premiery i nowe produkty w portfolio. Targom towarzyszą dwie kluczowe konferencje: MARKETING MIX oraz EVENT MIX.

  OOH news dla branży marketingowej i gadżetowej!9. edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. Jak podkreśla organizator, ta segmentacja sprawdziła się doskonale podczas ostatnich edycji. W części dedykowanej branży marketingowej oraz eventowej, zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Jak zaznacza organizator jest to efekt dynamicznego rozwoju imprezy, którą z roku na rok odwiedza większa ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

  – Z każdą kolejną edycją widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi targami. Cieszą nas pozytywne opinie, które słyszymy od naszych stałych wystawców, a także duże zainteresowanie kolejnymi, debiutującymi firmami na targach, szczególnie w realizowanej od kilku lat strefie EVENT MIX. Po ubiegłej edycji otrzymaliśmy szereg pozytywnych referencji od naszych wystawców – mówi Robert Załupski, Dyrektor Festiwalu.

  Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje. W tym roku konferencja MARKETING MIX, dedykowana dla agencji reklamowych poświęcona jest budowaniu relacji. Gościem specjalnym będzie Dorota Wellman. Podczas EVENT MIX na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych, m. in. Krzysztofa Celucha, Marcina Gieracza czy Krzysztofa Maternę. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jurek Owsiak. Prezes zarządu Fundacji WOŚP opowie o tworzeniu eventu na skalą światową.

  Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs o Super Gift, podczas którego o tytuł najlepszych gadżetów będą rywalizować prezentowane na targach artykuły promocyjne. W konkursie POS STARS zawalczą najlepsze kreacje display’ów i ekspozytorów w 12 kategoriach tematycznych.

  Pobierz magazyn „OOH news” TUTAJ

  Przypominamy relację filmową z ubiegłorocznej edycji: KLIKNIJ

  OOH news ukazuje się formacie A3, w nakładzie 4000 egzemplarzy. FestiwalMarketingu.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 13-14 września 2017 r. Organizatorem Festiwalu  jest OOH magazine.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.