google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 18.06.2018
  1 USD
  3.7003
  0.0081
  1 EUR
  4.2887
  0.0085
  1 CHF
  3.7130
  0.0074
  1 GBP
  4.9003
  0.0005
  1 RUB
  0.0584
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • ANWIL wyróżniony na Targach PLASTPOL

  Tradycją największych targów przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbywają się od 21 lat w Kielcach, jest wybór najatrakcyjniejszych wizualnie stoisk przygotowanych przez wystawców specjalnie na tę okazję. W tym roku w gronie wyróżnionych znalazł się ANWIL.

  Firma ANWIL na Targach PLASTPOLFirma ANWIL na Targach PLASTPOL

  Budowanie pozycji marki ANWIL wiąże się ze strategią rozwoju realizowaną przez Grupę ORLEN. Dlatego zarówno na ubiegłorocznych Targach K w Düsseldorfie, jak i na tegorocznym PLASTPOLU włocławska spółka wystawia się wspólnie z czeskim Unipetrolem. Dzięki temu zwiedzający kieleckie targi mogą zapoznać się z pełną gamą produktów petrochemicznych oferowanych przez Grupę ORLEN. Wspólne portfolio ANWILU i Unipetrolu obejmuje zarówno PCW i tworzywa sztuczne powstające na jego bazie, jak również surowce do produkcji włókien poliamidowych oraz tworzyw konstrukcyjnych.

  Stoisko przygotowane przez Biuro Marketingu włocławskiej spółki utrzymane jest w kolorach korporacyjnych Grupy ORLEN, a więc czerwieni i szarości, w tym jej metalicznej odmiany. Jego forma – wykorzystująca element półkoli – stanowi zarówno odwołanie do zintegrowanego procesu produkcji polichlorku winylu, jak i nawiązanie do kształtu najpopularniejszych produktów wytwarzanych z PCW, a więc przekroju rur, rynien oraz powłok kabli elektrycznych. Elementy łączące poszczególne półokręgi obrazują wiązania we wzorze chemicznym polichlorku winylu, spajające atomy chloru, węgla i wodoru. Nowoczesną stylistykę zastosowanych rozwiązań podkreślają czarno-białe zdjęcia produktów obydwu spółek z Grupy ORLEN w ujęciach makro.

  Źródło:
  Anwil S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Anwil S.A.

  ANWIL S.A. (do kwietnia 1998 roku Zakłady Azotowe ´Włocławek´ S.A.) to jedno z największych przedsiębiorstw branży chemicznej w Polsce, już od ponad 30 lat działające na rynku polskim i za granicą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.