google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wymiana walut online – bezpieczna i komfortowa

  Wymiana walut online – bezpieczna i komfortowaOferta kantorów internetowych całkowicie zdeklasowała usługi tradycyjnych banków i stacjonarnych punktów wymiany walut – w dobie powszechnego dostępu do internetu Polacy wybierają rozwiązania wygodne i zapewniające całkowite bezpieczeństwo transakcji. Jakie zalety mają e-kantory i dlaczego warto skorzystać z ich usług?

  Elastyczny dostęp do pieniędzy

  Kantory internetowe posiadają wiele zalet, ale klienci najczęściej chwalą możliwość wymiany walut przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Transakcje można przeprowadzać bez wychodzenia z domu, przebywając na urlopie lub jadąc pociągiem, co jest niesamowicie wygodne. Planujesz wyjazd zagraniczny i chcesz zapewnić sobie stały dostęp do waluty? Chcesz sprawdzić kurs dolara i wymienić go z zyskiem? Kantory internetowe spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

  Bezpieczeństwo i komfort

  Transakcje dokonywane za pośrednictwem internetowych platform wymiany walut są całkowicie bezpieczne, a zapewniają to między innymi specjalne, szyfrowane połączenia, które wykorzystywane są również przez banki i inne instytucje specjalizujące się w usługach bankowości elektronicznej. Protokoły SSL dbają o to, żeby żadna poufna informacja nie trafiła w niepowołane ręce, dzięki czemu klienci zyskują 100% bezpieczeństwo transakcji. Znika też konieczność stania w kolejce i ryzykowania utratą pieniędzy - wszystko odbywa się online, a klienci nie muszą już biegać po mieście z saszetką wypełnioną gotówką.

  Niski spread

  Wymiana waluty w kantorze internetowym może być nawet kilkanaście razy bardziej opłacalna niż w tradycyjnym banku lub stacjonarnym punkcie, co potwierdzają statystyki. W III kwartale 2016 roku przeciętny spread w banku w przypadku waluty euro wynosił ponad 7%, a w e-kantorach - jedynie 0,5%. Podobne dane dotyczą dolara czy franka szwajcarskiego, nic więc dziwnego, że klienci coraz częściej wybierają internetowe platformy wymiany walut. Z ich usług korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale także osoby posiadające zobowiązania we franku szwajcarskim.

  Jak przebiegają transakcje?

  Obsługa kantorów internetowych jest bardzo prosta – wszystko odbywa się online, a do skorzystania z ich usług potrzeba jedynie dwóch rachunków bankowych (złotowego i walutowego). Rejestracja w serwisie zajmuje dosłownie kilka minut i już po chwili można zarezerwować wybrany kurs i przelać środki z konta złotowego na specjalne subkonto w kantorze internetowym. Ostatnim krokiem jest wypłacenie waluty. Cała transakcja odbywa się błyskawicznie, bez konieczności stania w kolejkach.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.