google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations - strzał w dziesiątkę!

  Opakowania przybierają przeróżne kształty, emitują zapachy, pełnią funkcje ochronne. Sok z mango, opakowany w papierowy karton w kształcie tego owocu? Flakon perfum, zmieniający kolor pod wpływem natężenia światła? Dla producentów opakowań i etykiet nie ma dziś żadnych technologicznych ograniczeń.

  Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

  Branża rozwija się niezwykle dynamicznie, a bez wątpienia swój ważny udział mają w tym Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations w Warszawie. W ciągu dekady odwiedziło je 30 tys. specjalistów z 27 krajów, którzy byli świadkami 500 branżowych innowacji. Nic dziwnego, że stały się najważniejszym spotkaniem producentów opakowań i etykiet w Europie Środkowej i Wschodniej. 10-ta, jubileuszowa edycja Targów odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa.

  Dekada rozwoju

  Międzynarodowe Targi Packaging Innovations w Warszawie na stałe wpisały się w kalendarz imprez branżowych w dziedzinie opakowań i etykiet. Zainteresowanie nimi nieustannie rośnie, o czym najlepiej świadczą liczby. W 2009 roku w pierwszej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział 69 Wystawców. Z każdym kolejnym rokiem lista firm prezentujących swoją ofertę się wydłużała. Dziś jest ich trzykrotnie więcej w stosunku do premierowej edycji! Łącznie we wszystkich dotychczasowych wzięło udział ponad 1100 Wystawców, a pokazywane przez nich innowacyjne rozwiązania zobaczyło około 30 000 specjalistów z 27 krajów z całego świata. Podczas wielogodzinnych branżowych warsztatów eksperci zaprezentowali prawie 500 innowacji, a powierzchnia wystawiennicza Targów urosła do ponad 10 000 m2! Zapotrzebowanie na opakowania i etykiety ciągle rośnie, dlatego należy się spodziewać, że m.in. za sprawą Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations przełamane zostaną kolejne bariery technologiczne, które jeszcze bardzie rozwiną i uatrakcyjnią branżę opakowań. Proces kreacji i promocji nowego produktu jest możliwy tylko wtedy, gdy swoje siły połączą: wizjonerzy-projektanci, producenci, przedsiębiorcy, na odbiorcach kończąc. Dlatego Organizatorzy, chcąc sprostać oczekiwaniom Zwiedzających, na bieżąco monitorują nowe trendy i zgodnie z nimi przygotowują bardzo atrakcyjny program towarzyszący.

  Stałe punkty programu

  Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations Należy pamiętać, że Targi Packaging Innovations to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i spotkanie specjalistów z branży. Stałym i niezwykle ważnym elementem programu jest konkurs „Strefa Studenta”. Dedykowany młodym, zdolnym i kreatywnym projektantom po raz siódmy otworzy przed nimi szeroką gamę możliwości: przede wszystkim zaistnienia w branży oraz zdobycia cennych kontaktów biznesowych i… pierwszych zleceń. Nie zabraknie również specjalnej strefy workShops, gdzie teoretycy i praktycy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami Targów. To także miejsce, gdzie premierę będą miały nowe, rewolucyjne pomysły.

  Ogranicza nas tylko wyobraźnia…

  Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations wciąż ewoluują, a ich Organizatorzy z roku na rok stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. 10-ta, jubileuszowa edycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Wciąż bowiem w branży jest wiele do odkrycia, z czego doskonale zdają sobie sprawę przedsiębiorcy z sektora opakowań i etykiet. Z pewnością Zwiedzający będą zaskoczeni innowacyjnością prezentowanych produktów i rozwiązań technologicznych. Arystoteles mawiał, że „pięknem jest to, co samo przez się jest godne wyboru”. Dziś coraz częściej opakowanie stanowi wartość samą w sobie i staje się niejako produktem. Zmieniają się gusta oraz preferencje zakupowe, a design i użyteczność opakowań muszą nadążyć za wymaganiami Klientów. Idealnym polem do dyskusji, wymiany doświadczeń i prezentacji opakowań XXI wieku są właśnie Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations.

  Do zobaczenia w EXPO XXI Warszawa w dniach 17-18 kwietnia 2018 r.!

  10-ta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations,
  17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa

  Więcej informacji na: www.packaginginnovations.pl

  Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o. www.targi.krakow.pl

  Źródło:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.