google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 20.09.2018
  1 USD
  3.6702
  0.0017
  1 EUR
  4.2912
  -0.0017
  1 CHF
  3.7985
  -0.002
  1 GBP
  4.8412
  0.0006
  1 RUB
  0.0553
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kompleksowo o markach własnych w październiku

  Dyskusje o zarządzaniu, wiedza o trendach oraz możliwości rozszerzenia biznesu - FUTURE PRIVATE LABELS w Kielcach to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie w 100% poświęcone markom własnym. Warto odwiedzić Targi Kielce 25 – 26 października 2017.

  Targi Kielce, FUTURE PRIVATE LABELS,Wydarzenie dedykowane jest firmom, które zamierzają lub już produkują marki własne, odbiorcom hurtowym i sieciom handlowym. Podczas konferencji poruszone będą tematy związane ze strategią budowania marki, rolą innowacji w kreowaniu marek własnych oraz prognozami rynkowymi na lata 2017-2020. Wśród prelegentów gościć będziemy wyłącznie praktyków branży z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i koordynowaniu pracy z markami własnymi.

  Konferencji towarzyszą targi producentów marek własnych, zorganizowane w drugim co do wielkości ośrodku targowym w Polsce, odwiedzanym corocznie przez ponad 240.000 zwiedzających. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na www.futureprivatelabels.pl

  Forum Dobrych Praktyk – nowość w formule targowej

  Nowością tegorocznej edycji Future Private Labels jest Forum Dobrych Praktyk – projekt mający na celu szerzenie dobrych praktyk w zakresie wizerunku firmy, opakowań i odpowiedniej strategii brandingowej. W ramach Forum profesjonaliści i praktycy designu podpowiedzą, jak wprowadzić zmiany w wizerunku marki własnej, zdiagnozują sytuację bieżącą firmy, opakowania lub produktu oraz poradzą jak powinien wyglądać proces projektowy.

  Warsztaty opakowań znów w Targach Kielce

  Uzupełnieniem całego wydarzenia są trwające dwa dni (25 i 26 października) bezpłatne warsztaty dotyczące opakowań prowadzone przez ekspertów z branży. Podczas warsztatów przedsiębiorcy dowiedzą się między innymi, jak wprowadzić skuteczny redesign produktów, jak projektować opakowania, aby w optymalny sposób prezentowały się na półce, czy jakie są trendy w projektowaniu opakowań.

  Opakowanie na medal

  Ważną częścią strategii marki własnej jest opakowanie produktu, jego komunikacja wizualna i przekaz dla klienta. Podczas FUTURE PRIVATE LABELS odbędzie się już druga edycja konkursu na najlepsze opakowanie produktu marki własnej  – „Best Private Label Packaging”.

  Opakowania mogą zgłaszać firmy, które projektowały je dla marek własnych, producenci tych marek lub ich właściciele. Zgłoszenia do konkursu są bezpłatne i są przyjmowane do 11.10.2017 (więcej informacji na www.futureprivatelabel.pl).

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.