google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 20.09.2018
  1 USD
  3.6702
  0.0017
  1 EUR
  4.2912
  -0.0017
  1 CHF
  3.7985
  -0.002
  1 GBP
  4.8412
  0.0006
  1 RUB
  0.0553
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Liderzy branży na Targach 4INSULATION i EFE

  Branża izolacyjna i energetyczna rozwija się z roku na rok coraz prężniej. Aby nadążyć za najnowszymi trendami i technologicznymi nowinkami bezwzględnie należy odwiedzić 3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych, które odbędą się w dniach 11-12 października w Międzynarodowym  Centrum Targowo–Kongresowym EXPO Kraków.

  Liderzy branży na Targach 4INSULATION i EFELiderzy branży na Targach 4INSULATION i EFE

  To jedyne w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych oraz dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji i osób kształcących się w zawodzie. Przy tej okazji warto również poznać inne metody gwarantujące oszczędność energii, odwiedzając równocześnie odbywające się z wystawą 4INSULATION Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle  EFE.

  Kompendium wiedzy

  Targom towarzyszy III Konferencja Naukowo-Techniczna „Heat not Lost”. Stanowi świetną okazję do wymiany doświadczeń związanych z realizacją postanowień ustawy o efektywności energetycznej oraz kierunków i możliwości osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej. Intencją organizatorów konferencji jest łączenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów wiedzy.

  Istotnym punktem programu są również warsztaty pt. „Białe certyfikaty – dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie”. Uczestniczący w nich Zwiedzający otrzymają dostęp do pełnej wiedzy na temat procedury pozyskiwania białych certyfikatów – od momentu wyboru inwestycji nadającej się pod białe certyfikaty, poprzez audyt efektywności energetycznej oraz złożenie wniosku, aż po sprzedaż białych certyfikatów na Towarowej Giełdzie Energii.

  Program towarzyszący

  Doskonałe uzupełnienie Targów 4INSULATION oraz EFE stanowią 7. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się podczas wystawy IEX 16-17 maja 2018 r. W programie wydarzenia znalazły się również pokazy prac wysokościowych oraz montażu rusztowań i izolacji. Dodatkowo w trakcie targów 4INSULATION i EFE będzie można odwiedzić nietypowy autobus energetyczny – mobilne centrum promocji i edukacji Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Podczas Targów eksperci KAPE zaprezentują w nim szereg możliwości poprawy efektywności energetycznej, stanu środowiska naturalnego oraz nowoczesne systemy oszczędności energii.

  Równocześnie z Targami 4Insulation odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Połączenie tych wydarzeń targowych wynika ze ścisłej współpracy branż co da Zwiedzającym olbrzymią dawkę wiedzy, innowacji oraz możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych.

  Dla Zwiedzających przygotowano pulę bezpłatnych biletów wstępu. Aby je odebrać należy wejść na stronę www.4insulation.eu i dokonać rejestracji.

  3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych i 2. Targi Efektywności Energetycznej,
  11-12.10.2017, EXPO Kraków

  Źródło:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.