google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Szybkie projektowanie etykiet GHS/CLP

  Przedsiębiorstwa w Unii Europejskiej mają obowiązek identyfikowania i oznaczania wszystkich substancji chemicznych w miejscu pracy zgodnie z rozporządzeniem GHS/CLP. Brady Corporation, międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie identyfikacji, oferuje obecnie aplikację do łatwego projektowania i drukowania etykiet GHS/CLP z wykorzystaniem gotowych opisów substancji chemicznych, symboli i haseł ostrzegawczych.

  Szybkie projektowanie etykiet GHS/CLP

  Szybkie projektowanie etykiet GHS/CLPAplikacja do etykiet GHS/CLP z platformy Brady Workstation pozwala użytkownikom wybrać substancje chemiczne na podstawie nazwy lub numeru CAS. Następnie aplikacja automatycznie wypełnia wszystkie wymagane pola i tworzy zgodną z przepisami etykietę GHS/CLP. Wymagane pola obejmują nazwę produktu, hasło ostrzegawcze, piktogramy CLP, zwroty określające zagrożenie i zwroty określające środki ostrożności. Naciśnięcie przycisku „Drukuj” powoduje przesłanie projektu do drukarki etykiet Brady, dzięki czemu powstaje zgodna z przepisami, samoprzylepna etykieta CLP, która jest gotowa do nałożenia.

  Zaprojektuj dowolną etykietę lub oznaczenie

  Dzięki platformie Brady Workstation w prosty sposób zaprojektujesz dowolną etykietę lub oznaczenie do identyfikacji produktów, kabli i obiektów, korzystając z ponad 20 profesjonalnych aplikacji i narzędzi do projektowania etykiet. Wystarczy wybrać potrzebne aplikacje i narzędzia, aktywować 30-dniowy okres próbny, a jeżeli okażą się przydatne – dokonać zakupu.

  Sprawne połączenie z drukarką

  Platforma Brady Workstation sprawnie współpracuje z profesjonalnymi drukarkami etykiet firmy Brady. Wystarczy podłączyć drukarkę Brady do komputera z połączeniem internetowym, by uzyskać dostęp do wzorów etykiet i innych funkcji Brady Workstation. Wysokiej klasy drukarki etykiet firmy Brady obsługują także dwustronną komunikację z Brady Workstation i informujżytkowników, gdy muszą zmienić materiał, by wydrukować etykiety konkretnego wzoru.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.