google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 17.06.2019
  1 USD
  3.7989
  0.0262
  1 EUR
  4.2599
  0.0045
  1 CHF
  3.8013
  0.0108
  1 GBP
  4.7821
  0.005
  1 RUB
  0.0591
  0.0006
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • KOMPOZYT-EXPO 2018: Nowe cele – więcej możliwości!

  KOMPOZYT-EXPO logo

  Widowiskowe wystrzelenie w kosmos jednej z największych w historii rakiet – Falcon Heavy – już za nami! Podobnie jak skok z pogranicza kosmosu śmiałka, którego wyniosła ultralekka kapsuła, opływanie świata dookoła, dzięki ekonomicznym łodziom, pokonywanie niewyobrażalnych odległości samolotami, turystyczne łodzie podwodne, spadochrony, kamizelki kuloodporne, odnawialne źródła energii.

  KOMPOZYT-EXPO Targi w Krakowie

  Przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które znacząco wpłyną na nasze dotychczasowe życie. Komu i czemu zawdzięczamy to wszystko? Odpowiedź jest prosta – innowacyjnym konstruktorom, którzy m.in. dzięki materiałom kompozytowym kreują naszą przyszłość.

  O tej przyszłości, kompozytach i najnowszych technologiach będą rozmawiać jesienią w EXPO Kraków, podczas 9. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® [16-17 października 2018 r.] inżynierowie, technolodzy oraz konstruktorzy ze wszystkich branż.

  KOMPOZYT-EXPO Targi w Krakowie

  Szeroka perspektywa

  Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku lat to obowiązkowy punkt w biznesowym kalendarzu. To wiodąca platforma spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej; propagują nowoczesne standardy technologiczne, służą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań; to blisko 300 000 zł netto przeznaczonych na kampanię promocyjną Wystawców.

  Czołowe firmy z kraju i zagranicy po raz dziewiąty przyjadą do Krakowa, by podczas KOMPOZYT-EXPO® zaprezentować najnowsze osiągnięcia – technologie, produkty, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące – to główne atuty tej imprezy. Dlatego maraton zgłoszeń trwa! Udział w tegorocznej edycji już potwierdzili m.in.: 3M Poland, BERLAC AG, BODO MӦLLER CHEMIE, BYK ADDITIVES, CHEM4POL, CUTTING TRADING INTERNATIONAL S.R.L., C-L Sp. z o.o., DIAB Sp. z o.o., Evonik Industries AG, FANUM, GRM SYSTEMS Sp. z o.o., HACOTECH GmbH, KSM, MILAR Sp. z o.o., MAGNUM VENUS POLSKA, KRAHN CHEMIE POLSKA Sp. z o.o., KROSGLASS S.A., LERG S.A., PANINI AUTOCLAVES, POLYPROCESS SAS, TR SOLUTION Sp. z o.o., ZOLTEK i wielu innych. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału, ponieważ do końca kwietnia obowiązują niższe, promocyjne ceny!

  KOMPOZYT-EXPO Targi w Krakowie

  Ekspansja na nowy obszar

  Nieustanny monitoring światowych trendów i potrzeb uczestników targów, a także współpraca z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych, pozwala Organizatorom rozwijać formułę wystawy. W efekcie tych działań w tym roku rozszerzony został profil Wystawców o Strefę LAB-CONTROL, w której zaprezentują się m.in. producenci i dystrybutorzy akcesoriów laboratoryjnych, aparatury do badań własności kompozytów czy sprzętu kontrolno-pomiarowego.

  Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl

  Źródło:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.