google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 18.06.2019
  1 USD
  3.8097
  0.0108
  1 EUR
  4.2631
  0.0032
  1 CHF
  3.8099
  0.0086
  1 GBP
  4.7736
  -0.0085
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Idealnie rozciągnięta folia o grubości zaledwie 4 µm

  Wykorzystanie klejów w aplikacjach przemysłowych już od wielu lat stanowi standardową praktykę. W coraz większej ilości przypadków dwustronne rozwiązanie samoprzylepne zastępują połączenia mechaniczne. Do zalet technologii klejenia należą: precyzja, łatwość procesu i czysta, niezawodna aplikacja.

  Idealnie rozciągnięta folia o grubości zaledwie 4 µm

  Warto podkreślić, że dwustronne folie samoprzylepne są bardzo często stosowane w małych urządzeniach o ograniczonej przestrzeni, takich jak np. smartfony, które z każdym rokiem stają się coraz cieńsze. Jeden z obecnych modeli telefonów ma grubość zaledwie 7,3 mm. Aby właściwie zainstalować wszystkie komponenty w tak zaawansowanym technologicznie urządzeniu coraz powszechniej stosuje się inteligentne rozwiązania klejowe.

  Bardzo cienkie folie powlekane klejem są laminowane na materiale nośnym. Jeden z klientów firmy aplikuje klej na dwuosiowo rozciągniętą folię o grubości zaledwie 4 µm. Walce rozprężające stosowane wcześniej do obróbki takiego typu folii nie były w stanie całkowicie zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Dzięki wdrożeniu walca rozprężającego EcoStretchRoll-ST DRECKSHAGE klient firmy był w stanie całkowicie pozbyć się problematycznych zmarszczek.

  Walec EcoStretchRoll-ST niezawodnie zapobiega powstawaniu zmarszczek na warstwie o grubości 4 mikronów. Wielką zaletą dla użytkownika jest fakt, że walec jest odpowiedni także dla grubszych materiałów. Pozwala to klientom na wykorzystywanie tego samego walca rozprężającego np. dla foli 150 µm, dzięki czemu można ograniczyć wysiłek związany z wykorzystaniem innych rodzajów rozwiązań rozprężających.

  Uniwersalne walce rozprężające EcoStretchRoll-ST firmy DRECKSHAGE są odpowiednie do szerokiego zakresu grubości warstw materiałów, jednostek rozciągających, prędkości pracy oraz różnego rodzaju mediów, takich jak folie, włókniny, tekstylia i papier.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.