google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 15.07.2019
  1 USD
  3.7856
  -0.0033
  1 EUR
  4.2673
  0.0004
  1 CHF
  3.8512
  0.0115
  1 GBP
  4.7515
  0.0002
  1 RUB
  0.0603
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Cold Jet Kontynuuje Szybki Rozwój w Europie

  Wzrost zatrudnienia w biurach europejskich firmy

  Po przejęciu duńskiej firmy IceTech w 2016 roku Cold Jet rozszerza europejską produkcję wydajnych i niezawodnych systemów do czyszczenia suchym lodem i do produkcji suchego lodu w Polsce i Danii. Rozbudowie zakładów produkcyjnych towarzyszy powstanie nowych Centrów Wsparcia Technicznego na terenie Belgii, Niemiec, Danii i Polski. Ośrodki te otwarte są na wizyty klientów, demonstracje, próbne testy oraz szkolenia dla nowych i obecnych klientów oraz partnerów firmy.

  Dietmar Juchmes
  Dietmar Juchmes

  Prowadzona przez Dietmara Juchmes, Senior Vice Presidenta EURAF, firma Cold Jet Europe odnotowuje wzrost, który na przestrzeni ostatnich lat sięga 14% rocznie. W skład zespołu zarządzającego EURAF wchodzi Krzysztof Golda, Sales Manager w Europie Wschodniej, odpowiedzialny za ekspansję rynku wschodnioeuropejskiego z naciskiem na Polskę, Czechy, Węgry i Rosję; Serhat Meneske, odpowiedzialny za wzrost sprzedaży w północnych Niemczech i Skandynawii; oraz Christophe Coen, Commercial Manager, odpowiedzialny za Wielką Brytanię, kraje Beneluxu, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Grecję i Afrykę, wspierany przez regionalnych menadżerów sprzedaży.

  "To ekscytujący czas dla Cold Jet Europe" - powiedział Dietmar Juchmes. "Szybki rozwój stanowi prawdziwe wyzwanie dla naszych zakładów produkcyjnych oraz działów sprzedaży, serwisu i obsługi, które są rozproszone w całej Europie. Wspierając dalszy rozwój naszej firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowiska w różnych obszarach działalności, co pozwoli nam zapewnić najwyższą satysfakcję klientów. Naszym celem jest zwiększenie liczby specjalistów w Europie do ponad 85 do końca tego roku."

  Dział Serwisu firmy Cold Jet, którym kieruje Steven Landuyt, składa się z ponad 20 osób i oferuje pełen zakres usług - od szkoleń i dostaw części zamiennych, po regularne wizyty u klienta oraz pakiety serwisowe i gwarancyjne. Zespół techników zapewnia profesjonalną obsługę klienta i serwis urządzeń.

  "Kierownicy zakładów produkcyjnych wiedzą jak ważne jest unikanie nieplanowanych przestojów" - powiedział Juchmes. "Przestoje, czy też nieprzewidziane awarie wynikające z konserwacji urządzeń są najgorszym scenariuszem dla najbardziej wymagających zakładów produkcyjnych. Zapobiegając takim przypadkom zwiększyliśmy liczbę serwisantów w kluczowych rejonach Europy, co pozwala szybko i sprawnie obsługiwać klientów w ich placówkach oraz w naszych oddziałach.”

  Źródło:
  Cold Jet Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Cold Jet Sp. z o.o.

  Od ponad 30 lat jesteśmy liderem w technologii czyszczenia suchym lodem i produkcji suchego lodu, opracowującym najlepsze systemy czyszczenia suchym lodem znajdujące zastosowanie w niemal każdej branży.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.