google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 15.07.2019
  1 USD
  3.7856
  -0.0033
  1 EUR
  4.2673
  0.0004
  1 CHF
  3.8512
  0.0115
  1 GBP
  4.7515
  0.0002
  1 RUB
  0.0603
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Brać, czy nie brać? Oto jest pytanie!

  Gdybyśmy mieli stworzyć listę 3 najważniejszych pomieszczeń w domu, jestem pewna, że wśród nich znalazłaby się łazienka. Zastanawiam się, jak nasi dziadkowie funkcjonowali bez nich?  Dom to jedno. Ale tak na co dzień - każdego ranka pędzimy do pracy, gdy złapie nas potrzeba w drodze, odruchowo szukamy magicznej strzałki z napisem "WC" w metrze. Kiedy zdarzy się nagły wypadek w biurze i pilnie musimy się przebrać, czy wziąć szybki prysznic, łazienka służbowa okazuje się być zbawieniem. Pamiętam, jak zawsze podczas podróży na kolonie modliłam się o pokój z łazienką. To dawało nieopisane poczucie komfortu po wielogodzinnej, męczącej podróży.

  Brać, czy nie brać? Oto jest pytanie!

  Świat poszedł do przodu, a wraz z nim - design. Dzisiaj producenci wyskakują z lodówki, obsypując nas co raz to nowszymi, wypieszczonymi propozycjami projektu łazienek. Jak nie pogubić się  w tym pędzie urządzania ukochanego zacisza domowego? Czy w ogóle w XXI wieku - erze, w której ilość często nie idzie w parze z jakością, możliwe jest połączenie tego, co ładne, z tym, co funkcjonalne?

  Pamiętam, gdy wspólnie z rodzicami robiliśmy generalny remont obydwu łazienek. W jednej niewiele się zmieniło, drugie pomieszczenie czekała metamorfoza - nowe kafelki, sprzęt, akcesoria. Udaliśmy się do jednego ze sklepów budowlanych. Co mnie uderzyło od razu, to rozmiar tego marketu. Byłam wtedy mała, nigdy wcześniej nie bywałam w takich miejscach. Wszędzie roiło się od najmniejszych drobiazgów - od śrubek, przez panele podłogowe, aż po całe, zaprojektowane wcześniej wnętrza. Nie sposób się było w tym połapać. Spędziliśmy tam cały dzień, wróciliśmy zmęczeni i co najgorsze - z niczym. Fajnie byłoby wówczas trafić na miejsce, gdzie można kupić od razu wszystko, nie martwąć się o transport, oszczędzając stresu.

  Że też wcześniej nie wpadliśmy na pomysł, aby zajrzeć do sklepu internetowego https://gnsbud.pl/. To miejsce oferuje dokładnie to, czego zabrakło w tym wielkim magazynie. Zwłaszcza marka 'Duravit' przykuwa uwagę. Po pierwsze różnorodność produktów - od wszelkich rodzajów kabin, wanien, przez najdrobniejsze wyposażenie, jak lusterka kosmetyczne. Jeżeli nie dysponujemy czasem, a zależy nam na udanym projekcie łazienki, możemy skorzystać z opcji tzw. kompletów łazienkowych, przygotowanych dla "zabieganych" klientów. Również osoby niepełnosprawne mają oddzielny dział, ze specjalnie dobranymi artykułami. A co najlepsze - nie musimy nawet wyjść z domu. Kilka kliknięć myszą sprawi, że w szybkim czasie, będziemy mieli gotowy design wymarzonej łazienki. Wygodne, prawda?

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.