google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 27.05.2019
  1 USD
  3.8374
  -0.0062
  1 EUR
  4.2952
  -0.0037
  1 CHF
  3.8154
  -0.0173
  1 GBP
  4.8759
  -0.0009
  1 RUB
  0.0595
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Od łożyska po roboty – igus na targach TAROPAK 2018

  igus logo

  Dokładne, czyste, bezpieczne i obniżające koszty – na targach TAROPAK 2018 w Poznaniu igus zaprezentuje aż 50 tysięcy produktów, które można wykorzystać w konstrukcjach maszyn, dedykowanych branży pakującej, rozlewniczej i spożywczej.

  Od łożyska po roboty – igus na targach TAROPAK 2018

  Łożyska ślizgowe, które nie potrzebują smarowania, napędy liniowe, komponenty do maszyn pakujących wykonane z trybopolimerów iglidur, które mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością (zgodne z FDA), aż po niskokosztowego robota Delta. Firma igus – ekspert w dziedzinie wyrobów z trybopolimerów zaprezentuje na tegorocznych targach TAROPAK w Poznaniu ponad 50 tys. swoich produktów dedykowanych branży pakującej, mieszczących się w czterech działach tematycznych: inteligentne pakowanie, higieniczne projektowanie, redukcja kosztów, nisko kosztowa automatyzacja.

   
  zybka automatyzacja za niską cenę: robot igus delta jako łatwy w montażu, kompletny pakiet. Źródło: igus Sp. z o.o.
  Szybka automatyzacja za niską cenę:
  robot igus delta jako łatwy w montażu,
  kompletny pakiet.
  Źródło: igus Sp. z o.o.
   

  W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się dodatkowo, na prowadzenie na naszym stoisku krótkich warsztatów pod hasłem „igus w pigułce”. W ich trakcie można będzie w ciągu piętnastu minut zapoznać się ze światem produktów igus w branży pakującej. Uczestnicy warsztatów będą mogli bezpośrednio dotknąć tych produktów i zobaczyć, jak działają i w jakich konkretnych rozwiązaniach się sprawdzają – mówi Radomir Ochocki, Dyrektor Zarządzający igus Sp. z o.o.

  Warsztaty będą się odbywać codziennie (godz. 11:00, 12:00, 14:00 oraz 16:00). Na stoisku igus będzie też można obejrzeć maszynę pakującą firmy MECAD, która powstała na bazie produktów igus – zastosowano w niej prowadnicę liniową, robolink, napędy: SHTS i ZLW, rolki i trybotaśmę. Goście targów będą mogli także poznać szybkiego, niskokosztowego (poniżej 5 tys. euro) robota Delta. To nowe, łatwe w obsłudze urządzenie do automatyzacji zadań montażowych opracowane przez igus. Robot, który został po raz pierwszy zaprezentowany specjalistom na targach automatica 2018 w Monachium, oparty jest na trzech bezobsługowych napędach liniowych z paskiem zębatym drylin ZLW, bezsmarowych ciegnach łączących igubal i pasujących płytach adaptacyjnych. Silniki krokowe i enkodery NEMA zapewniają szybką obsługę do 1 kilograma z dokładnością ± 0,5 milimetra. Kompletny system ma przestrzeń montażową o średnicy do 420 milimetrów i może przenosić do pięciu kilogramów przy niskich szybkościach.

  Targi TAROPAK odbędą się w dniach 1-4 października. Stoisko igus z numerem 57 dostępne będzie dla gości w pawilonie nr 6.

  Źródło:
  igus Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  igus Sp. z o.o.

  Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.