google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 15.07.2019
  1 USD
  3.7856
  -0.0033
  1 EUR
  4.2673
  0.0004
  1 CHF
  3.8512
  0.0115
  1 GBP
  4.7515
  0.0002
  1 RUB
  0.0603
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Najważniejsze targi przemysłowe coraz bliżej!

  Targi przemysłowe Targi w Krakowie

  Już za kilkanaście dni rozpocznie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży przemysłowej. 10-11 października w EXPO Kraków odbędą się 10. Międzynarodowe Targi Materiałów Sypkich – SYMAS i 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu – MAINTENANCE.

  Ponad 200 Wystawców z całej Europy, możliwość zobaczenia najnowszych propozycji produktowych i ogromna porcja merytorycznej wiedzy przekazywanej przez ekspertów to tylko część targowego programu. Co więcej, w tym roku w ramach strefy ATEX zorganizowane zostaną pokazy…wybuchów! Jubileusz Targów SYMAS zapowiada się więc wyjątkowo hucznie, a program MAINTENANCE również będzie bogaty.

  Urodzinowa eksplozja

  Podczas obu dni targowych odbędą się pokazy wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Realizowane przez GRUPĘ WOLFF testy demonstracyjne pozwolą na własnej skórze doświadczyć siły wybuchów, do jakich może dojść w środowisku przemysłowym. Zaprezentowane zostaną przede wszystkim wybuchy pyłów. Pokaz obejmie również testy poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych takich jak tłumienie, panele odciążające wybuch oraz bezpłomieniowe układy do odciążania wybuchu.

  Targi przemysłowe Targi w Krakowie

  Warsztat na warsztacie

  Nie zabraknie również pokazów kierowanych do pracowników obszaru utrzymania ruchu. Na swoim stoisku specjaliści z firmy SEW-EURODRIVE poprowadzą warsztaty serwisowe. Szkoleniowcy odpowiedzą na pytania dotyczące tabliczki znamionowej i osiowania napędu. Przeprowadzą też jego badanie za pomocą endoskopu, termowizji oraz stetoskopu. Ponadto na stoisku zaprezentowane zostaną montaż wstępny przekładni i silnika oraz przykłady złej regulacji przekładni.

  Wysyp wiedzy

  W pierwszym dniu targów odbędzie się 10. jubileuszowa konferencja „Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich”, organizowana przez wieloletniego partnera Targów w Krakowie – redakcję czasopisma „POWDER&BULK”. Organizatorzy przewidzieli tradycyjnie szereg wystąpień, których tematyka z pewnością zainteresuje użytkowników aparatury i urządzeń w branży materiałów sypkich. Tegoroczna impreza skupiona będzie m.in. wokół zagadnień związanych z bezpieczeństwem procesowym, transportem materiałów sypkich, systemami odpylania i odpowietrzania oraz nowoczesnych rozwiązań dla sektora materiałów sypkich.

  W ciągłym ruchu

  Specjaliści z zakresu utrzymania ruchu i produkcji będą mieli okazje wziąć udział w merytorycznej konferencji poświęconej efektywności procesów w fabrykach. 7. edycja „Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu”  jest jednocześnie źródłem wiedzy i wymiany doświadczeń między przedstawicielami działów utrzymania ruchu i produkcji. Ich tematyka obejmuje m.in. nowoczesną metodologię utrzymania ruchu (TPM, Kaizen) dobre praktyki inżynierskie i produkcyjne stosowane w największych firmach oraz nowe rozwiązania zapewniające poprawę efektywności zakładu produkcyjnego. Obecność ekspertów mających wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny prowadzonych przez nich wykładów i case studies.

  Targi przemysłowe Targi w Krakowie

  Branża pod lupą

  Jako że nieustanne podnoszenie kwalifikacji i ciągła nauka pozwalają na rozwój branży przemysłowej, na targach odbędą się seminaria workShops. Organizowane w przestrzeni wystawienniczej wykłady każdego roku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem gości targowych. Eksperci poprowadzą prezentacje dotyczące osiągnięć, nowych produktów i pomysłów w branży. Co więcej, udział w seminariach workShops to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy specjalistami w branży. Udział w prezentacjach jest bezpłatny dla wszystkich odwiedzających.

  Już dziś zaplanuj wizytę na Targach SYMAS i MAINTENANCE. Udział w wydarzeniu daje gwarancję nawiązania nowych kontaktów biznesowych, poznania branżowych nowości i podniesienia zawodowych kwalifikacji. Bezpłatna rejestracja na targi jest dostępna na stronach www.symas.krakow.pl i www.mtc.krakow.pl

  10-11 października 2018 r., EXPO Kraków (sprawdź dojazd na targi)

  Źródło:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.