google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 23.10.2019
  1 USD
  3.8473
  0.0065
  1 EUR
  4.2778
  -0.0014
  1 CHF
  3.8887
  0.0036
  1 GBP
  4.9449
  -0.0251
  1 RUB
  0.0602
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Identyfikuj 8 probówek PCR jednocześnie

  Identyfikuj 8 probówek PCR jednocześnie

  Dzięki nowym etykietom do próbek laboratoryjnych firmy Brady Corporation można jednocześnie zaetykietować do 8 probówek PCR. Nowe etykiety do probówek PCR B-492 są precyzyjne, niezawodne i wydajne oraz odporne na różnego rodzaju substancje chemiczne, a także łatwe do wydrukowania w każdym laboratorium na drukarce etykiet Brady.

  Oszczędność czasu

  Zamiast etykietowania każdej probówki PCR osobno, teraz można zidentyfikować do 8 probówek jednocześnie. Nowa etykieta do probówek PCR B-492 firmy Brady zawiera na jednej taśmie osiem mniejszych, perforowanych etykiet. Samoprzylepną taśmę można nałożyć na 8 etykiet na probówki PCR i dzięki perforacjom łatwo rozedrzeć rozdzielając ją na osobne etykiety.

  Niezawodna identyfikacja

  Etykieta do probówek PCR B-492 jest wykonana z poliestru i jest odporna na chemikalia powszechnie stosowane w laboratoriach, w tym DMSO, ksylen i etanol, a także na niskie i wysokie temperatury. Zastosowany klej trzyma się na zaoblonych probówkach PCR, dzięki czemu etykieta nie odpada, nawet podczas przechowywania w ciekłym azocie. Jeżeli etykieta została wydrukowana na drukarce Brady, tusz na etykiecie nie będzie rozmazywać się ani blaknąć i zachowa czytelność przez cały czas przetwarzania, zapewniając niezawodną identyfikowalności próbki.

  Projektowanie i drukowanie w laboratorium

  Nowe etykiety do probówek PCR można zaprojektować dzięki aplikacjom Brady Workstation i uwzględnić na nich kod kreskowy, symbol, numer seryjny lub inny znak identyfikacyjny. Pakiet aplikacji Basic App Suite z platformy Brady Workstation jest dostępny za darmo i oferuje wiele przydatnych funkcji. Bardziej zaawansowane aplikacje pozwalają powiązać drukowanie etykiet z systemem LIMS w laboratorium i oferowane są w 30-dniowej wersji próbnej. Po zaprojektowaniu etykiety do probówek PCR wystarczy nacisnąć przycisk drukowania, odebrać wydruk z drukarki etykiet Brady i nałożyć etykiety na 8 probówek PCR jednocześnie.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.