google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 18.06.2019
  1 USD
  3.8097
  0.0108
  1 EUR
  4.2631
  0.0032
  1 CHF
  3.8099
  0.0086
  1 GBP
  4.7736
  -0.0085
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi INNOFORM® - skuteczne narzędzie innowacji

  Targi INNOFORM® logo

  Innowacje w realnych kształtach, know-how liderów branży, grono specjalistycznych Zwiedzających i dopasowana do ich potrzeb oferta Wystawców – przed nami 3 edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®.

  Przygotowania do imprezy nabierają tempa. Na 3 miesiące przed rozpoczęciem targów udział w nich potwierdziło ponad 100 wystawców z Australii, Austrii, Czech, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Portugalii, Wielkiej Brytanii oraz Korei Południowej. Organizatorzy pracują obecnie nad programem wydarzenia i już teraz zapewniają, że nie zabraknie nowości. Jedną z nich będzie specjalna Strefa Usług Przemysłowych. Dla zainteresowanych organizatorzy przygotowali promocyjne ceny udziału.

  SUP – Strefa Usług Przemysłowych skierowana jest do firm podwykonawczych, które świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn. Udział w Strefie będzie świetną okazją do pozyskania nowych partnerów i zleceń. Na uczestników czekają nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na pełne zaprezentowanie oferty.

  Targi INNOFORM® - skuteczne narzędzie innowacji

  Kolejną nowością – w aspekcie produktów i usług - będzie prezentacja robotów współpracujących japońskiej firmy FANUC. Charakteryzują się łatwością obsługi i pełną elastycznością. Po wdrożeniu do istniejących środowisk produkcyjnych urządzenia te pracują bezpośrednio z ludźmi, stając się kluczową częścią zespołu. Przejmują monotonne, powtarzalne czynności i podnoszą ciężary do 35 kg, dzięki czemu jednocześnie automatyzują całe linie montażowe i chronią zdrowie pracowników. To rewolucja, która ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych.

  Po raz kolejny przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Giełdzie Kooperacyjnej, która umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży.

  W trakcie targów zwiedzający będą mogli poznać m.in. narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia skrawające do obróbki metali, technologie, maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej i wykańczającej, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, oprzyrządowanie technologiczne czy wyposażenie zakładów przemysłowych. Ponadto szerokie spektrum konferencji tematycznych, które odbywają się w trakcie targów to znakomita możliwość wymiany doświadczeń i poznania nowości i rozwiązań z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu narzędziowo-przetwórczego  W 2018 r. w targach udział wzięło 263 wystawców z Polski i zagranicy, i niemal 3000 branżowych gości.

  Targi INNOFORM® - skuteczne narzędzie innowacji

  Patronat Honorowy nad 3. edycją Targów INNOFORM® objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski, a partnerem targów zostali: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny.

  Organizatorem Targów INNOFORM® jest Bydgoski Klaster Przemysłowy, który skupia firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz firma Targi w Krakowie – organizator największych wydarzeń targowych w naszym kraju.

  W dniach 12-14 marca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym wszyscy Zwiedzający będą mogli sprawdzić, co oferują największe i najbardziej innowacyjne w branży firmy. Zapraszamy do rejestracji on-line i odbioru bezpłatnego biletu uprawniającego do zwiedzania Targów INNOFORM®, oraz uczestnictwa w bogatym programie towarzyszącym.

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.innoform.pl

  Źródło:
  Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi w Krakowie Sp. z o.o.

  Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.