google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Teraz także w Polsce: Kreyenborg - Przedstawicielstwo

  Kreyenborg logo

  Współpraca z VGT Polska w polskiej branży tworzyw sztucznych

  Odpowiedzią firmy KREYENBORG GmbH & Co. KG z Senden (Niemcy) na rosnący popyt na jej maszyny stosowane w branży tworzyw sztucznych jest poszerzenie współpracy w zakresie dystrybucji. Do działających aktualnie 20 europejskich partnerów do obsługi klientów firmy Kreyenborg dołączyła ostatnio spółka VGT Polska Sp. z o.o. z Krakowa. Partnerzy dystrybucyjni obsługują klientów w ich rodzimym języku, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze sprzedażą i serwisem.

  VGT Polska posiada bogate doświadczenie w branży tworzyw sztucznych. Firma reprezentuje producentów maszyn, urządzeń peryferyjnych, dodatków procesowych. Dzięki współpracy z firmą Kreyenborg VGT Polska rozszerzyła swoją bogatą ofertę produktów o urządzenia na podczerwień – suszarki, krystalizatory, a także mieszarki i silosy. Obsługa klientów lokalnie przez nowe przedstawicielstwo zapewnia klientom Kreyenborg korzyści w postaci krótkiego czasu reakcji, dużej dostępności części zamiennych oraz usług najlepiej wyszkolonych serwisantów. 

  Firmy KREYENBORG jest znana ze swych maszyn - bębnów obrotowych z podczerwienią, które są konstruowane na indywidualne zamówienia klientów, z uwzględnieniem odpowiednich wymiarów i mocy cieplnej i które mogą pracować w sposób ciągły lub na zasadzie szarży. Stosuje się je zarówno do osuszania, krystalizowania, jak i powlekania wszelkich granulatów, płatków, krajanek lub mieszanek. Oferta produktów obejmuje także komponenty maszyn. Firma Kreyenborg oferuje nie tylko silosy, mieszarki, dozowniki i rozwiązania podajnikowe, ale także wszelkie komponenty, niezbędne do produkcji tworzyw sztucznych. Oczywiście dostępne są także rozwiązania kompletne, w których wszystkie elementy, począwszy od komponentów maszyn, aż po technikę sterowania, są ze sobą kompatybilne. 

  Źródło:
  VGT Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  VGT Polska Sp. z o.o.

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Naszym motto jest indywidualne podejście do każdego klienta. Otrzymujecie Państwo zarówno najwyższej jakości produkty jak i wsparcie technologiczne.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.