google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 13.09.2019
  1 USD
  3.9120
  -0.0242
  1 EUR
  4.3396
  -0.0004
  1 CHF
  3.9608
  -0.013
  1 GBP
  4.8705
  0.0208
  1 RUB
  0.0609
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Innowacyjne Moduły dystansowe 3D

  Firma TSH Tarczyński wprowadziła na polski rynek innowacyjne wypełnienia tapicerskie, wentylacyjno-siedziskowe, oferowane w formatkach, tak zwane Moduły dystansowe 3D. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, które ze względu na swoje właściwości znacząco podwyższają komfort klimatyczny siedzenia i leżenia na różnych miękkich powierzchniach.

  Krzysztof Tarczyński, dyrektor sprzedaży firmy TSH Tarczyński, udzielił nam informacji o nowym produkcie. elastyczności fotela z doskonałym odprowadzaniem ciepła i wilgoci. Jest to i proste, i genialne rozwiązanie dzięki powiązanemu z użytkowaniem efektowi pompki.

  MMiA: Czym różni się dzianina 3D od dzianin dystansowych o typowej strukturze?

  K. T.: Nasze formatki 3D, półprodukty, wytwarzane są z dzianiny o strukturze trójwarstwowej, w której warstwy zewnętrzne – górna i dolna – utrzymywane są w określonej odległości od siebie niezliczoną liczbą podatnych na ugięcia łączących je nitek z przędzy monofilamentowej.  W porównaniu ze znanymi dzianinami dystansowymi o typowej strukturze warstwy zewnętrznej, to jest o strukturze siatkowej z dużymi otworami, Moduły 3D charakteryzują się znacznie lepszym, z punktu widzenia komfortu siedzenia i leżenia, rozłożeniem nacisku oraz optymalnie dobranym stosunkiem przewiewności i higroskopijności. Dzięki nim unika się także „ukłuć” i wychodzących igieł dystansowych, które są ogromnym problemem przy dzianinach dystansowych konfekcjonowanych – ciętych na wymiar.
  s
   

  MMiA: Gdzie mogą znaleźć zastosowanie te produkty?

  K. T.: Toppery materacowe, siedziskowe z dzianin dystansowych 3D wyznaczają nowe granice dla dotychczas nieosiągalnego poziomu komfortu w zakresie warunków klimatycznych. Wszędzie tam, gdzie ludzie są w ruchu lub odpoczywają po trudach dnia codziennego – w samochodzie lub przyczepie kampingowej, w ciężarówce lub w pociągu, w domu we własnym łóżku, na leżaku na słońcu lub w saunie, w łódce lub w samolocie… Tak więc moduły dystansowe 3D przeznaczone są dla różnych dziedzin przemysłu. Poza tym były i są prowadzone dalsze badania nad ich zastosowaniami w dziedzinie medycyny i w innych dziedzinach w niezależnych, renomowanych instytutach badawczych”.

  Źródło:
  TSH-TARCZYNSKI Inh. Ewa Tarczynski
  Artykuł został dodany przez firmę

  TSH-TARCZYNSKI Inh. Ewa Tarczynski

  TSH- TARCZYNSKI znany dystrybutor i koordynator handlowy kilku renomowanych producentów pianek i włóknin z Europy Zachodniej na rynek polski, jak również inicjator wielu innowacyjnych wdrożeń nowoczesnych systemów wypełnień dla branży meblarskiej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.