google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Moss znakomicie to Uchwycił

  Logo Essentra

  Moss wprowadził na polski rynek nowy rodzaj rękojeści mocujących. Otwarta konstrukcja rękojeści zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń w uchwycie.

  Dzięki temu rękojeść jest idealna do zastosowań gdzie szczególna czystość ma znaczenie. Inne zalety to płaski, ergonomiczny kształt i znakomita jakość wykończenia. Moss oferuje również rękojeści w kolorze pomarańczowym – tam gdzie potrzebna jest dodatkowa widoczność oraz metalowe rękojeści o zwiększonej odporności wykonane z odlewu cynkowego.

  Nowością wśród naszych uchwytów są również uchwyty do drzwi ze ścianką zabezpieczającą palce. Uchwyty nadają się szczególnie do obudów maszyn i urządzeń osłaniających niebezpieczne (np. wirujące) części.

  Asortyment nowości w dziale akcesoriów uzupełnia 8 nowych zawiasów maszynowych.

  Manager Produktu, Richard Sederman wierzy w duży potencjał rynkowy nowych produktów Moss: „Dzięki poważnym inwestycjom w budowę ponad 100 nowych form wtryskowych, możemy teraz zaoferować zróżnicowany asortyment wyrobów odpowiadający najróżniejszym potrzebom naszych Klientów. Jak zwykle nowe produkty charakteryzuje najwyższa możliwa do osiągnięcia jakość oraz są one dostępne od ręki w magazynie z możliwością dostawy do Państwa w ciągu 24 godzin.”

  Firma Moss, założona w 1955 roku zatrudnia teraz ponad 350 osób w 18 oddziałach w Europie. Fabryka firmy zlokalizowana jest pod Oxfordem w Wielkiej Brytanii, gdzie znaczne inwestycje w oprzyrządowanie produkcji i nowoczesny magazyn pozwalają na ciągłe podnoszenie jakości naszego serwisu.

  Źródło:
  Essentra Sp z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Essentra Components

  Essentra plc jest spółką notowaną w indeksie FTSE 250 i wiodącym międzynarodowym dostawcą specjalistycznych produktów i rozwiązań. Essentra koncentruje się na przemyśle lekkim oraz sektorze hurtowej dystrybucji podstawowych komponentów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.