Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 
Elementy Elesa+Ganter w następcy kultowej Syreny - zdjęcie

Elementy Elesa+Ganter w następcy kultowej Syreny

05-06-2020

Elesa+Ganter od wielu lat współpracuje z producentami z branży motoryzacyjnej. W ofercie firmy występuje wiele elementów, które są wykorzystywane przez renomowane firmy w seryjnej produkcji różnego rodzaju urządzeń lub pojazdów. Przykładem jest współpraca z twórcami następcy popularnego polskiego samochodu Syrena.

Czytaj więcej

 
24-25 września, czyli Packaging Innovations 2020 w nowej odsłonie - zdjęcie

24-25 września, czyli Packaging Innovations 2020 w nowej odsłonie

05-06-2020

Tegoroczna edycja Targów Packaging Innovations odbędzie się w dniach 24-25 września 2020 w Centrum EXPO XXI Warszawa. Będzie to jedna z pierwszych imprez targowych w tzw. „nowej rzeczywistości”. Z pewnością stoją przed Organizatorem liczne wyzwania, gdyż targi zrealizowane będą zgodnie z wytycznymi, nad którymi aktualnie pracuje Ministerstwo Rozwoju w porozumieniu z Polską Izbą Przemysłu Targowego. Jesteśmy jednak przekonani, że targi branżowe są najlepszą receptą na ożywienie gospodarki!

Czytaj więcej

 
#bezpiecznetargi - zdjęcie

#bezpiecznetargi

04-06-2020

Czy targi mogą być bezpieczne? – to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez wystawców jak i odwiedzających po ogłoszeniu przez Rząd kolejnego etapu odmrażania ograniczeń.

Czytaj więcej

 
Czekamy na Państwa w Expo Silesia i wprowadzamy zasady bezpieczeństwa! - zdjęcie

Czekamy na Państwa w Expo Silesia i wprowadzamy zasady bezpieczeństwa!

02-06-2020

W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.

Czytaj więcej

 
Projekt „Polimery Police” z umowami potwierdzającymi pełne finansowanie - zdjęcie

Projekt „Polimery Police” z umowami potwierdzającymi pełne finansowanie

02-06-2020

Grupa Azoty SA, Grupa Azoty ZCh „Police”, Grupa Azoty Polyolefins, Grupa Lotos, Hyundai Engineering Co., oraz Korea Overseas Infrastructure & Urban Development Corporation (KIND) zawarły umowy na finansowanie projektu „Polimery Police”. Ponadto powołana do realizacji tej kluczowej dla całej branży chemicznej inwestycji spółka Grupa Azoty Polyolefins podpisała umowę kredytową z konsorcjum krajowych i zagranicznych instytucji finansowych.

Czytaj więcej

 
Grupa Mtp wraca do gry! - zdjęcie

Grupa Mtp wraca do gry!

01-06-2020

Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.

Czytaj więcej

 
Nowość! Nierdzewne pierścienie pozycjonujące GN 187.5 - zdjęcie

Nowość! Nierdzewne pierścienie pozycjonujące GN 187.5

25-05-2020

Firma Elesa+Ganter rozszerzyła grupę produktową Elementy Maszyn o nierdzewne pierścienie pozycjonujące serii GN 187.5 (Rys.1) oraz dedykowane do nich zestawy zaciskowe GN 187.6.

Czytaj więcej

 
ML Polyolefins prezentuje GRAYFIN PPH 30 – ciemnoszary recyklat PCR - zdjęcie

ML Polyolefins prezentuje GRAYFIN PPH 30 – ciemnoszary recyklat PCR

25-05-2020

Firma ML do swojej oferty wprowadza gamę produktów z serii GRAYFIN o wskaźniku MFI do 30. Ciemnoszary recyklat jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy poszukują polipropylenu wtryskowego o wysokim płynięciu, z odpadów pokonsumpcyjnych. Wraz z premierą tego produktu firma prezentuje nową, odświeżoną ofertę.

Czytaj więcej

 
Elewatory kubełkowe – 3 wskazówki, kiedy z nich skorzystać - zdjęcie

Elewatory kubełkowe – 3 wskazówki, kiedy z nich skorzystać

25-05-2020

Często spotykany rozwiązaniem, jeśli chodzi o przeniesienie produktów na określoną wysokość jest wykorzystanie elewatorów kubełkowych. Są to urządzenia chętnie wykorzystywane w przemyśle, gdyż bezproblemowo transportują nawet materiały sypkie. Usprawniło to wiele gałęzi przemysłu i pozwoliło na znaczący postęp technologiczny. Dzięki zastosowaniu elewatorów kubełkowych znacznie obniżono koszty oraz zoptymalizowano proces produkcji. Jak działają te maszyny i dlaczego tak ważne jest ich stosowanie?

Czytaj więcej

 

Okna PCV – czy warto kupić?

25-05-2020

Okna w domu pełnią wiele ważnych funkcji, takich jak doświetlenie pomieszczeń, czy ich wentylacja.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3382

Najpopularniejsze tagi