Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 
Systemy ustalające (blokujące) w specjalistycznych paletach transportowych oraz stojakach magazynowych  - zdjęcie

Systemy ustalające (blokujące) w specjalistycznych paletach transportowych oraz stojakach magazynowych

14-08-2020

Firma CAD-MAG Sp. z o.o. realizując swoje projekty stosuje standardowe elementy maszyn produkowane i dostarczane przez Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

Czytaj więcej

 
Najważniejsze wydarzenie w branży ochrony środowiska . 24. Międzynarodowy Kongres ENVICON  19-20 października w Poznaniu  - zdjęcie

Najważniejsze wydarzenie w branży ochrony środowiska . 24. Międzynarodowy Kongres ENVICON 19-20 października w Poznaniu

13-08-2020

Międzynarodowy Kongres ENVICON jest z pewnością jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń obejmujących zagadnienia branży ochrony środowiska. Od lat gromadzi ekspertów, przedstawicieli biznesu, przedsiębiorstw komunalnych działających w tym obszarze oraz organizacje branżowe. Kongres gości także silną reprezentację przedstawicieli administracji rządowej, samorządowej i świata nauki.

Czytaj więcej

 
Kleje Permabond z certyfikatem WRAS - zdjęcie

Kleje Permabond z certyfikatem WRAS

11-08-2020

Certyfikat WRAS (Water Regulations Advisory Scheme) to zasady wprowadzone w roku 1999, regulujące wymogi prawne dotyczące projektowania, wytwarzania oraz eksploatacji i konserwacji instalacji oraz urządzeń służących do transportu wody pitnej z publicznej sieci wodociągowej w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej

 
Targi PCI DAYS 19-20 maja 2021! - zdjęcie

Targi PCI DAYS 19-20 maja 2021!

10-08-2020

Targi dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days to długo oczekiwane wydarzenie branżowe. Jako organizatorzy targów, kilka tygodni temu poinformowaliśmy o przeniesieniu wydarzenia na 19-20 maja 2021 roku. Dzięki temu zyskaliśmy kilka dodatkowych miesięcy na przygotowanie edycji, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich Gości i spełni ich oczekiwania.

Czytaj więcej

 
Nowa pasta lutownicza SAC305, ziarno typ 4 - zdjęcie

Nowa pasta lutownicza SAC305, ziarno typ 4

07-08-2020

Pasta lutownicza Heraeus F645 SAC305-89M40

Czytaj więcej

 
Pierwsza na świecie "zielona" linia produktów do lutowania - zdjęcie

Pierwsza na świecie "zielona" linia produktów do lutowania

07-08-2020

STANNOL jako pierwszy na świecie producent w dziedzinie technologii lutowania, zaofował swoim klientom w pełni ekologiczny asortyment produktów: serię »Green Connect«.

Czytaj więcej

 
Milar - kleje i uszczelniacze dla kolejnictwa - zdjęcie

Milar - kleje i uszczelniacze dla kolejnictwa

07-08-2020

Kolejnictwo to jedna z branż, gdzie kwestie bezpieczeństwa stanowią jeden z najbardziej istotnych aspektów branych pod uwagę w procesie projektowania i wykonywania elementów oraz ich połączeń. Wymagania niezawodności, trwałości i szczelności połączenia, wraz z zapewnieniem odpowiedniej ochrony przeciwogniowej lub niepalności, to wysoko postawiona poprzeczka przed producentami klejów i uszczelniaczy.

Czytaj więcej

 
Saertex wspiera projekt badawczy HyFIVE dla lekkich konstrukcji morskich - zdjęcie

Saertex wspiera projekt badawczy HyFIVE dla lekkich konstrukcji morskich

07-08-2020

Finansowany przez BMWi (Bundesministerium für Wirtschaft und Energie – niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Energii) projekt badawczy HyFiVE koncentruje się na technologii łączenia hybrydowego do zastosowań morskich.

Czytaj więcej

 
Jak zapewnić współosiowość współpracujących elementów za pomocą przegubów z serii GN 240? - zdjęcie

Jak zapewnić współosiowość współpracujących elementów za pomocą przegubów z serii GN 240?

31-07-2020

Maszyny, niezależnie od ich typu zawsze składają się z mechanizmów, w których w skład wchodzą elementy czynne, bierne i pośredniczące, połączone w pary lub łańcuchy kinematyczne za pomocą przegubów.

Czytaj więcej

 
Brak zasięgu Internetu lub kradzież smartfona to nie problem dla inteligentnego zamka tedee - zdjęcie

Brak zasięgu Internetu lub kradzież smartfona to nie problem dla inteligentnego zamka tedee

31-07-2020

Nowe technologie zawsze budzą fascynacje i zaciekawienie związane z możliwościami jakie dają, ale i niepewność oraz wątpliwości związane z codziennym użytkowaniem. Podobne odczucia wywołują inteligentne zamkami, które ponad połowa badanych Polaków byłaby skłonna zamontować w swoim domu. Jednakże mają oni pewne obawy związane z bezpieczeństwem użytkowania ich we własnym domu. Odpowiadając na konkretne obawy konsumentów projektanci tedee opracowali szereg rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo i funkcjonalność inteligentnego zamka.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3415

Najpopularniejsze tagi