Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 
Druk 3D metodą SLS - zastosowania oraz możliwe formy dofinansowania planowanej inwestycji. Bezpłatny webinar BIBUS MENOS już niebawem - zdjęcie

Druk 3D metodą SLS - zastosowania oraz możliwe formy dofinansowania planowanej inwestycji. Bezpłatny webinar BIBUS MENOS już niebawem

15-04-2021

Czym jest technologia SLS, oraz gdzie i w jakich momentach można ją wykorzystywać, a także o dostępnych dofinansowaniach dowiecie się Państwo z naszych webinarów. Zamierzamy przekazać Państwu kompleksową dawkę informacji, od podstawowych cech technologii, przez przybliżenie dedykowanych jej systemów i urządzeń peryferyjnych, po optymalne ścieżki wsparcia inwestycji środkami z PARP.

Czytaj więcej

 
Toll Compounding alternatywą dla rozbudowy linii produkcyjnych - zdjęcie

Toll Compounding alternatywą dla rozbudowy linii produkcyjnych

15-04-2021

Zwiększ moce produkcyjne bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Czytaj więcej

 
Solidne wyniki finansowe Grupy Azoty pomimo pandemii  - zdjęcie

Solidne wyniki finansowe Grupy Azoty pomimo pandemii

15-04-2021

Grupa Azoty odnotowała w 2020 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży wynoszące 10,5 mld zł i wynik EBITDA w wysokości 1,3 mld zł, osiągając marżę EBITDA na poziomie 12,6% (bez zmian r/r). i zysk netto w wysokości 355 mln zł.

Czytaj więcej

 
Konferencja wynikowa Grupy Azoty - 16 kwietnia godz. 10:00 - zdjęcie

Konferencja wynikowa Grupy Azoty - 16 kwietnia godz. 10:00

15-04-2021

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą omówieniu wyników finansowych Grupy Azoty za 2020 rok.

Czytaj więcej

 
Award Winning Performance - zdjęcie

Award Winning Performance

13-04-2021

The new TS2 SCARA series from Stäubli is not only well received by the industry, now the innovative four-axis robots have won one of the most coveted design awards, the Red Dot Design Award 2021 in the "Product Design" category. A great success for the still young robot series, which sets benchmarks in terms of dynamics, precision and cleanroom

Czytaj więcej

 
SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks – już jutro bezpłatna konferencja online! - zdjęcie

SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks – już jutro bezpłatna konferencja online!

13-04-2021

Dzięki współpracy Targów w Krakowie Sp. z o.o. oraz Magazynu Powder & Bulk w dniach 14 15 kwietnia 2021 r. odbędzie się konferencja online SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks, która będzie zapowiedzią aktualnych trendów i nowości prezentowanych podczas wrześniowych targów w EXPO Kraków.

Czytaj więcej

 
Jak za pomocą dźwigni przyspieszyć regulację chwytaka?  - zdjęcie

Jak za pomocą dźwigni przyspieszyć regulację chwytaka?

09-04-2021

Zastosowanie robota przemysłowego w zautomatyzowanych procesach produkcji jest zazwyczaj podyktowane wymaganiami zwiększenia wydajności, precyzji działania lub powtarzalności ruchu. Aby jednak wykorzystać w pełni potencjał takiego robota, musimy wyposażyć go w odpowiedni chwytak, zapewniający parametry pracy wymagane dla robota, ale również łatwość regulacji lub przezbrajania.

Czytaj więcej

 
13. Konferencja  Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów - zdjęcie

13. Konferencja Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów

01-04-2021

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji „Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów”, która odbędzie się w dn. 18-20 maja 2021r., w Szklarskiej Porębie oraz online.

Czytaj więcej

 
Mikroplastik w wodach nie pochodzi z butelek PET! - zdjęcie

Mikroplastik w wodach nie pochodzi z butelek PET!

01-04-2021

O mikroplastiku mówi się obecnie bardzo wiele – jak pokazały badania opinii publicznej zrealizowane przez Instytut IQS na potrzeby kampanii edukacyjnej #rePETujemy, 65% Polaków uważa, że jego głównym źródłem są opakowania z tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej

 
Maszyny niezbędne do efektywnego recyklingu - zdjęcie

Maszyny niezbędne do efektywnego recyklingu

31-03-2021

O ile bio odpady można poddać biodegradacji, o tyle w przypadku tworzyw sztucznych, takie rozwiązanie nie jest możliwe. Żeby efektywnie zagospodarować tego rodzaju odpady, należy poddać je recyklingowi. Do tego procesu niezbędne są profesjonalne maszyny do recyklingu. Na czym polega recykling tworzyw sztucznych? Jak działają maszyny do recyklingu plastiku?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3584

Najpopularniejsze tagi