Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Dospel Plastics generalnym dystrybutorem Star Automation w Polsce

W połowie listopada 2008 roku częstochowska firma Dospel Plastics podpisała umowę agencyjną z europejskim oddziałem japońskiego producenta robotów i manipulatorów do wtryskarek, firmą Star Automation.

 

logo.dospel.101008.150.jpg

 

W połowie listopada 2008 roku częstochowska firma Dospel Plastics podpisała umowę agencyjną z europejskim oddziałem japońskiego producenta robotów i manipulatorów do wtryskarek, firmą Star Automation. Tym samym Star zwiększyła ilość swoich agentów na kontynencie europejskim do czternastu.

Dospel Plastics został nie tylko dystrybutorem robotów, ale również zajmuje się ich instalacją oraz serwisowaniem.

Firma Star Automation powstała w Japonii w 1964 roku i w ciągu 40 lat swojego rozwoju stała się jednym z liderów w dziedzinie automatyzacji produkcji. Główny zakres ich oferty to roboty i manipulatory, z napędem pneumatyczno – elektrycznym oraz w pełni elektrycznym, przeznaczone do wszystkich rodzajów wtryskarek.

Dla Dospel Plastics firma Star to kolejny pratner obok firm Haitian (wtryskarki) oraz Shini (osprzęt peryferyjny do maszyn PTS), dzięki któremu firma umocni swoją pozycję na naszym rynku jako dostawca kompleksowych rozwiązań dla nowoczesnych wtryskowni. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły