Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU W PŁOCKU

Mamy przyjemność poinformować Państwa o otwarciu nowego oddziału firmy Tubes International w Płocku. Nowy oddział ulokowany jest przy ulicy Długiej 79 i stanowi doskonały punkt obsługi naszych Klientów.

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU W PŁOCKU, Tubes International
OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU W PŁOCKU, Tubes International

Mamy przyjemność poinformować Państwa o otwarciu nowego oddziału firmy Tubes International w Płocku. Nowy oddział ulokowany jest przy ulicy Długiej 79 i stanowi doskonały punkt obsługi naszych Klientów. Obiekt o powierzchni użytkowej 300m2 zawiera w sobie nowocześnie wyposażony warsztat w zakresie zakuwania, produkcji przewodów przemysłowych i hydraulicznych, magazyn oraz wygodny pod kątem obsługi klienta sklep. Profil naszego oddziału jest przygotowany pod kątem obsługi drobnych jak i również profesjonalnych i zaawansowanych zagadnień w zakresie węży i złączy przemysłowych.

Nie mogliśmy również zapomnieć o przygotowaniu naszego oddziału pod kątem obsługi największej rafinerii w Polsce.

W naszym oddziale znajdziecie Państwo kompleksową informację oraz serwis w zakresie węży i złączy stosowanych w przemyśle rafineryjnym i przeładunkowym.

Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału.

Artykuł został dodany przez firmę

Tubes International Sp. z o.o.

Tubes International Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły