Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Znamy zwycięzcę w plebiscycie „Wybór Konsumentów”

Zakończyło się głosowanie na najlepszy produkt, wybrany spośród laureatów Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, przyznanych na targach EURO – REKLAMA 2013 w Poznaniu.

Zakończyło się głosowanie na najlepszy produkt, wybrany spośród laureatów Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, przyznanych na targach EURO – REKLAMA 2013 w Poznaniu.

Już w trakcie trwania tegorocznej edycji targów EURO – REKLAMA, za pomocą ekranów dotykowych w Strefach Mistrzów, a także przez 30 dni po ich zakończeniu, na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl, trwało głosowanie w Plebiscycie Wybór Konsumentów. Celem głosowania było wyłonienie najlepszego, zdaniem konsumentów, produktu, spośród tych, które zostały nagrodzone Złotymi Medalami. W zakończonym dnia 24 czerwca o północy głosowaniu wygrał produkt „Książka – obraz” firmy Kurtiak i Ley Wydawnictwo Artystyczne z Koszalina, zdobywając 64,91 proc. oddanych głosów.

Przypomnijmy, że nowatorska forma KSIĄŻKI-OBRAZU, chroniona prawnie Urz. Pat. WU nr. 66298, pozwala cieszyć się nie tylko lekturą, ale i nowymi funkcjami książki. Książka wisi na ścianie, oprawiona w specjalną ramę i wygląda jak obraz. Tylko właściciel wie, jak ją z niej do czytania wyjąć i umieścić z powrotem. To innowacyjne rozwiązanie pozwala korzystać z książki na różne sposoby. Spełnia jednocześnie funkcję czytelniczą i dekoracyjną. Umożliwia także eksponowanie wyjątkowych rarytasów bibliofilskich we wnętrzu.

Wyniki głosowania w Plebiscycie Wybór Konsumentów:

Książka - obraz
Kurtiak i Ley Wydawnictwo Artystyczne, Koszalin
(64,91%)

Panele podświetlane LED
DUOLUX s.c., Poznań
(22,48%)

Plotery laserowe SERON
Seron Kołodziejczyk Sp.J.
(7,68%)

Grawerka Typu IS400 – rozwiązanie Braille’a
Zgłaszający: GRAVOTECH sp. z o.o., Wrocław
(4,93%)


Więcej informacji na temat Złotego Medalu MTP:
www.zlotymedal.mtp.pl

Więcej informacji o targach EURO – REKLAMA, POLIGRAFIA:
www.euro-reklama.pl

Podobne artykuły