Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Gwarancja działania na przewody chainflex

Przewody chainflex® zawsze zapewniały bezawaryjną pracę urządzeń klientów. Teraz firma igus® gwarantuje trwałość i niezawodność swoich przewodów, czym zapewnia producentom maszyn i urządzeń pewność planowania.

Trzy stopnie gwarancji na przewody chainflex w firmie igusPrzewody chainflex® zawsze zapewniały bezawaryjną pracę urządzeń klientów. Teraz firma igus® gwarantuje trwałość i niezawodność swoich przewodów, czym zapewnia producentom maszyn i urządzeń pewność planowania.

igus jest pierwszym i jedynym dostawcą, który łączy szeroki asortyment przewodów do aplikacji ruchomych z gwarancją okresu ich użytkowania w prowadnikach kablowych.

W nowym Klubie Gwarancyjnym chainflex producenci maszyn i urządzeń mogą przez odpowiednią certyfikację otrzymać gwarancję, która znacznie przekracza ustawowe warunki ramowe.

Program obejmuje 3 stopnie:

  • „Pomarańczowy” to gwarancja na 18 miesięcy lub 5 mln. podwójnych cykli pracy,
  • „srebrny” to 24 miesiące i 7,5 mln. cykli pracy
  • „złoty” na 36 miesięcy lub 10 mln. cykli pracy.

Poszczególne gwarancje zależą od poziomu obrotów rocznych, wygenerowanych w sprzedaży przewodów chainflex, a ich zakres jest zdefiniowany przez okres ich użytkowania lub ilość zrealizowanych podwójnych cykli pracy maszyny.

igus oferuje opcjonalnie dalsze świadczenia w ramach Klubu Gwarancyjnego. Na przykład daleko idące porady z zakresu możliwego usprawnienia obsługi i montażu przewodów u użytkownika, obniżenia kosztów procesu i optymalizacji kompletnych systemów prowadników przewodów.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły