Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

ANWIL zaprasza na PLASTPOL

ANWIL po raz kolejny przedstawi swoją ofertę na największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach przetwórstwa tworzyw sztucznych, które odbędą się pomiędzy 26 a 29 maja w Kielcach.  

Logo AnwilANWIL po raz kolejny przedstawi swoją ofertę na największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach przetwórstwa tworzyw sztucznych, które odbędą się pomiędzy 26 a 29 maja w Kielcach.

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy odbędą się już po raz dziewiętnasty. PLASTPOL jest jednym z najważniejszych wydarzeń  w kalendarzu wystawienniczym sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. Bierze w nich udział kilkuset wystawców z ponad 30 krajów z całego świata, którzy prezentują tworzywa sztuczne, maszyny i urządzenia do ich przetwórstwa, formy, narzędzia oraz komponenty. PLASTPOL cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających, których liczba   –  co roku – oscyluje na poziomie około 20 tysięcy.

ANWIL uczestniczy w targach PLASTPOL od początku istnienia imprezy. W tym roku zaprasza do Hali E - do odwiedzenia swojego stoiska nr 53.

Podczas trwających cztery dni targów przedstawiciele jedynego wytwórcy polichlorku winylu w Polsce zaprezentują kompleksową ofertę swoich produktów, obejmujących zarówno suspensyjny polichlorek winylu – Polanvil, jak i tworzywa sztuczne na bazie PCW (granulaty miękkie i twarde, płyty spienione i lite oraz suche mieszanki).

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły