Staubli-Łódź Sp. z o.o.	Gryfilen - Grupa Azoty

Artykuł Dodaj artykuł

Jakie korzyści przyniesie Twojej firmie inteligentna folia elektryczna (folia LCD)?

Coraz więcej właścicieli firm decyduje się na wykorzystanie w swojej przestrzeni biurowej jednego z nowszych wynalazków technologicznych, jakim jest folia elektryczna, czyli folia LCD.

Coraz więcej właścicieli firm decyduje się na wykorzystanie w swojej przestrzeni biurowej jednego z nowszych wynalazków technologicznych, jakim jest folia elektryczna, czyli folia LCD. Nic w tym dziwnego, pozwala ona powiem na urządzenie niezwykle stylowego, nowoczesnego i minimalistycznego biura, które jest pożądane w każdym biznesie. Co ważne, zastępuje ona nie tylko tradycyjne metody zasłaniania okien, takie jak firanki, zasłony i rolety, które nie pasują do służbowej przestrzeni, ale umożliwia ona również zaprojektowanie szklanych ścianek działowych między gabinetami i innymi pomieszczeniami. Folia matowa jest więc niezwykle estetycznym, praktycznym i inteligentnym rozwiązaniem, które znajdzie szerokie zastosowanie również w Twoim biurze. Zanim się jednak na nią zdecydujesz sprawdź, jak ona dokładnie działa i jakie korzyści przyniesie dla Twojej firmy. 

Jakie korzyści przyniesie Twojej firmie inteligentna folia elektryczna (folia LCD)

Folia elektryczna, czyli inaczej folia LCD dla Twojego biura

Inteligentna folia elektryczna jest montowana na oknach i dużych elementach szklanych, jakich jak szyby pomiędzy gabinetami i innymi pomieszczeniami. Jest niezwykle cienka i przezroczysta, przez co niezauważalna dla ludzkiego oka. Pozwala na pozbycie się ze swojego biura niemodnych i niepraktycznych zasłon, firanek i rolet, które nie pasują do minimalistycznych wnętrz i zbierają dużo kurzu. Co ważne, folia LCD może również zastąpić tradycyjne ściany wszędzie tam, gdzie jest to tylko możliwe. Pozwala to na stworzenie jednej, dużej i przestronnej przestrzeni biurowej, która nie będzie niczym wizualnie ograniczona. Jest to bardzo korzystne, szczególnie w przypadku niewielkich biur, które dzięki folii matowej optycznie wydadzą się jeszcze większe. 

Dzięki niej będziemy mogli się cieszyć stylowymi, funkcjonalnymi  i minimalistycznymi wnętrzami. Warto także pamiętać, że będzie to bardzo korzystne rozwiązanie dla pracowników, ponieważ tak urządzona przestrzeń sprzyja koncentracji i kreatywnemu myśleniu, a dodatkowo znacząco zwiększa komfort pracy. Współpracownicy i partnerzy biznesowi z pewnością również będą zachwyceni tak innowacyjnym i praktycznym rozwiązaniem. Folia elektryczna zrobi na nich ogromne wrażenie, co zwiększy prestiż Twojej firmy zarówno w środowisku branżowym, jak i lokalnym.

Jak dokładnie działa folia matowa na okna i elementy szklane?

Gdy tylko będziemy chcieli zasłonić okna w jednym z pomieszczeń lub też wyizolować gabinet czy salę konferencyjną, ponieważ będzie nam potrzebna prywatność, możemy łatwo i szybko aktywować działanie folii LCD poprzez użycie pilota lub specjalnej aplikacji. Momentalnie stanie się ona wtedy mlecznobiała – stąd też wzięła się nazwa folia matowa. 

Dzieje się tak, ponieważ folia elektryczna posiada w sobie ciekłe kryształki, które pod wpływem impulsu zmieniają kolor. Natomiast gdy uznamy, że chcemy odsłonić wnętrza pokoju, wystarczy, że w taki sam sposób dezaktywujemy jej działanie. Jak więc widać folia LCD znacząco zwiększy komfort i funkcjonalność naszego biura, pozwoli również na stylowe zaaranżowanie wnętrz.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.