Staubli-Łódź Sp. z o.o.	P.P.H.U. TRANS-WESTGmbH Sp. z o. o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
KF Technologie Sp. z o.o. PHP ROSA Polimarky

Artykuł Dodaj artykuł

EPLA 2016 – ruszamy już za tydzień

20-09-2016, 02:00

Targi Tworzywa Sztucznych i Gum EPLA Targi MTP

Już w najbliższy poniedziałek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się  kolejna edycja Targów Tworzyw i Sztucznych EPLA. Organizowana wspólnie z blokiem wydarzeń skierowanych do przemysłu opakowaniowego i spożywczego potrwa od 26 do 29 września.

EPLA jest ważnym spotkaniem dla branży przyciągającym co roku ściśle sprofilowaną grupę odbiorców. Nie ma tu przypadkowych zwiedzających. To miejsce biznesowych spotkań oraz dobra okazja do prezentacji nowych technologii, które wyznaczają kierunki rozwoju sektora.

EKSPOZYCJA

Wśród wystawców obecne będą firmy produkujące detale i formy wtryskowe, sita druciane
i poliuretanowe, ślimaki i cylindry do wtryskarek i wytłaczarek. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną także kauczuki HTV i RTV-2, oleje, pasty i emulsje oraz rozwiązania do zarządzania odpadami z półproduktów i produktów, które są wykorzystane w przemyśle tworzyw sztucznych. EPLA to również pokaz maszyny a wśród nich stołowa myjnia części PC 100M2 BIO działająca w obiegu zamkniętym prezentowana przez Kärcher sp. z o.o czy wtryskarka EM150 SVP2 współpracującą z Chillerem firmy Eurochiller, na której będzie można zobaczyć zamontowany i pracujący moduł ruchów równoległych otwierania formy i ruchu wyrzutnika demonstrowana przez P.H.U. Wartacz.

KONGRES

We wtorek, 27 września w pawilonie nr 10 odbędzie się IX Kongres Przemysłu Tworzyw Sztucznych w Polsce. To spotkanie najaktywniejszej części środowiska tworzyw sztucznych i  jedyne miejsce w naszym kraju do rozmowy o tym, co ważne w przemyśle polimerowym. Kongres otworzy prezentacja Waldemara Sobańskiego z Grupy Zakupowej Polimerowa Energia. Z kolejnym tematami wystąpią dr Marek Szostak z Politechniki Poznańskiej, Paweł Ślusarczyk z CD3D Sp. z o.o. oraz prof. Andrzej K. Łędzki reprezentujący Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. W programie dyskusje na temat trendów i tendencji w krajowym przetwórstwie tworzyw, technologii 3D i jej wpływowi na przemysł polimerowy i polimerowego mikroporowania. Spotkanie będzie także tradycyjnie okazją do nagrodzenia najlepszych, najbardziej sprawnych finansowo przetwórców tworzyw operujących na polskim rynku w ramach nagrody POLYMER PROSPERITY 2016. Więcej informacji na stronie www.congress.eplastics.pl.

W TYM SAMYM CZASIE

Tegoroczna edycja Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA zlokalizowana zostanie w pawilonie 4. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w poniedziałek, wtorek i środę od 9.00 do 17.00, w czwartek od 9.00 do 16.00. W tym samym czasie na terenie targowym odbędzie się blok wydarzeń dedykowanych przemysłowi spożywczemu i opakowaniowemu w skład którego wchodzą takie renomowane wydarzenia jak targi Taropak, Logipak, Polagra Food, Polagra-Tech, Polagra-Gastro.

Więcej na www.epla.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły