Staubli-Łódź Sp. z o.o.	P.P.H.U. TRANS-WESTGmbH Sp. z o. o.
Grupa Azoty S.A.
KF Technologie Piotr Kaczyński HURMAK Polska Sp. z o.o. Polimarky

Artykuł Dodaj artykuł

W Poznaniu trwają targi POL-ECO-SYSTEM. Międzynarodowo na pawilonach

13-10-2016, 00:00

W Poznaniu na POL-ECO-SYSTEM prezentuje się absolutna czołówka polskiej i zagranicznej branży komunalnej i zrównoważonego rozwoju. W tegorocznej edycji ponad 25 proc. wystawców pochodzi spoza Polski i to grono stale się powiększa.

POL-ECO-SYSTEM 2016 POL-ECO-SYSTEM 2016

Wystawcy z Poznania imponują wskaźnikami. Jak wynika z raportu przygotowanego przez InfoCredit ponad 95 % firm komunalnych biorących udział w targach POL-ECO-SYSTEM może się pochwalić dodatnią rentownością wobec 78 % w całej branży komunalnej. Wskaźniki wystawców z roku na rok są coraz lepsze. W 2012 r. dodatnią rentownością mogło się pochwalić 83 % wystawców z Poznania.

POL-ECO-SYSTEM 2016 POL-ECO-SYSTEM 2016

Targi POL-ECO-SYSTEM wypracowały już sobie odpowiednią renomę w branży komunalnej. Aż 59 % wystawców uczestniczyło w tym wydarzeniu także przed rokiem.

Dla wystawców POL-ECO-SYSTEM to idealny sposób do budowy relacji biznesowych z odbiorcami z całego świata. Warto zauważyć, że przez 2 dni targowe w Poznaniu organizatorzy odnotowali zwiedzających z takich krajów, jak: Chorwacji, Danii, Finlandii, Francji, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Słowenii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch.

POL-ECO-SYSTEM 2016 POL-ECO-SYSTEM 2016

Międzynarodowo jest także na ekspozycjach i tu już nie tylko mowa o sektorze komunalnym, ale całych targach. Największą reprezentację do Poznania przysłali nasi zachodni sąsiedzi, co nie może dziwić. Wystawia się tu aż 37 firm z Niemiec. Ale drugie miejsce w tym rankingu to już zaskoczenie: na MTP zobaczymy ofertę aż 15 firm z Kanady. Z Austrii i Norwegii pochodzi po 7 wystawców, 6 firm reprezentuje Włochy, a po 4 Holandię i Szwajcarię.

Targi POL-ECO-SYSTEM potrwają do piątku 14 października. Więcej na www.polecosystem.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa MTP

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły