Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

LERG wyróżniony tytułem Perły Polskiej Gospodarki

Już po raz drugi firma Lerg została wyróżniona tytułem Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże tj. wśród przedsiębiorstw o przychodach rocznych od 100 mln do 1 mld zł. 

Już po raz drugi firma Lerg została wyróżniona tytułem Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże tj. wśród przedsiębiorstw o przychodach rocznych od 100 mln do 1 mld zł. Wyróżnienie to zostało przyznane przez Redakcję Magazynu Polish Market oraz Zakład Wspomagania i Analizy Decyzji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie za konsekwentną realizacje polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycje lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

LERG wyróżniony tytułem Perły Polskiej GospodarkiGala Pereł Polskiej Gospodarki odbyła się 28 października br. w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie. To już czternasta edycja tego wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez wydawcę anglojęzycznego miesięcznika Polish Market.

Patronat nad Galą objęli: Marszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” jest przyznawany na podstawie szczególnych kryteriów i metodologii opracowanych przez naukowców z Zakładu Analizy i Wspomagania Decyzji Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oceniających kondycję ekonomiczno – finansową polskich firm.

Artykuł został dodany przez firmę

Lerg S.A.

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły