Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Nowy zawias o stałym momencie obrotowym firmy Southco w wersji Extended Housing o zwiększonym oporze i mniejszej grubości

19-03-2020, 10:55

Firma Southco powiększyła ofertę zawiasów o stałym momencie obrotowym o nowy model E6-10E Extended Housing o zwiększonym oporze i zmniejszonej masie, przeznaczony do urządzeń o małej dostępnej przestrzeni montażowej. W zależności od wymaganego momentu obrotowego aplikacji, zawias ten może zapewnić dwukrotnie większy opór, pozwalając na zmniejszenie masy przy zapewnieniu tej samej funkcjonalności.

Nowy zawias o stałym momencie obrotowym firmy Southco w wersji Extended Housing o zwiększonym oporze i mniejszej grubości

awias E6-10E Extended Housing firmy Southco charakteryzuje się zwiększonym asymetrycznym momentem obrotowym w aplikacjach wymagających zapewnienia maksymalnej siły tarcia w ograniczonej przestrzeni. Jest to zawias o małej masie i niższym profilu od standardowych zawiasów serii E6, co czyni go idealnym do zastosowań w aplikacjach transportowych, na przykład siedzeniach lotniczych i schowkach samochodowych. Podobnie, jak w przypadku standardowych zawiasów serii E6, model E6-10E charakteryzuje się długim czasem życia i w większości zastosowań nie wymaga konserwowania ani regulacji przez cały czas użytkowania.

“Nowy zawias o stałym momencie obrotowym E6-10E Extended Housing zapewnia poprawę kluczowych parametrów w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni montażowej,” powiedział menadżer produktów globalnych, Stewart Beck. “Ten wysokiej jakości zawias pozwala zwiększyć moment obrotowy w dostępnej przestrzeni, ograniczając równocześnie masę i redukując całkowity koszt sprzętu.”

Podobne artykuły