Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

LERG zaprasza na targi KOMPOZYT-EXPO® 2017

Podobnie jak w latach ubiegłych, firma LERG, jeden z największych polskich producentów żywic syntetycznych, w dniach 11-12 października br. weźmie udział w 8. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie.

Logo LERG

Z przedstawicielami firmy LERG S.A. będzie można
spotkać się 11-12 października br. w SALI LWÓW C w Krakowie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, firma LERG, jeden z największych polskich producentów żywic syntetycznych, w dniach 11-12 października br. weźmie udział w 8. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie. Przedstawicieli firmy LERG będzie można spotkać w SALI LWÓW C.

Na tegorocznych targach firma LERG zaprezentuje m.in.:

  • trudnopalną, bezhalogenową żywicę Estromal® 11.DFR-01, którą stosuje się w transporcie szynowym oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień uniepalnienia i niska toksyczność oraz gęstość powstających dymów oraz
  • nienasyconą żywicę poliestrową typu tereftalowego o podwyższonych własnościach chemoodporności Estromal® 14.DRT-01, przeznaczoną do produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych metodą infuzji oraz RTM, która w aplikacji charakteryzuje się bardzo niską temperaturą rozgrzewania w czasie dotwardzania laminatu, przy jednoczesnym uzyskaniu właściwej jego twardości.
LERG zaprasza na targi KOMPOZYT-EXPO® 2017
Instalacja do produkcji żywic poliestrowych w firmie LERG

- Firma LERG oferuje nieszablonowe rozwiązania. Dostosowuje swoje produkty do indywidulanych potrzeb klientów, w ten sposób odpowiadając na często zmieniające się wymagania rynku. Ponadto stale monitoruje potrzeby swoich klientów. Satysfakcja klientów i wysoka jakość współpracy z nimi to jedne z najważniejszych założeń firmy. Potwierdzeniem tego jest otrzymany w tym roku tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi. Targi KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie to dla nas możliwość pokazania najnowocześniejszych wyrobów oraz spotkania się z obecnymi i przyszłymi klientami - powiedziała Mariola Szczęch, Dyrektor Handlowy firmy LERG.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie to zapisało się już w kalendarzu imprez wystawienniczych nie tylko jako miejsce promocji nowoczesnych rozwiązań i zastosowań materiałów kompozytowych, ale stało się również areną prezentacji technologii i projektów wykraczających poza to, co uznajemy za współczesne. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających. W tym roku odbywają się równolegle z Międzynarodowymi Targami Izolacji Przemysłowych 4INSULATION. Miejsce targów: EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Godziny otwarcia: 11 października br.: 9.30-17.00, 12 października br.: 9.30-16.00.

LERG zaprasza na targi KOMPOZYT-EXPO® 2017
LERG firma z lotu ptaka

Firma LERG S.A. to jeden z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu – budownictwie, motoryzacji, meblarstwie czy górnictwie. Zatrudnia prawie 600 osób. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje. Główną ofertę firmy stanowią żywice poliestrowe, nowolakowe, do materiałów drewnopochodnych, izolacyjnych, tworzyw warstwowych, żelkoty, formalina, a także szpachlówki i inne materiały marki POLFILL do renowacji karoserii samochodowych.

Artykuł został dodany przez firmę

Lerg S.A.

Firma LERG S.A. jest jednym z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły