Staubli-Łódź Sp. z o.o.
GRAFE POLSKA Sp. z o.o.GRAFE POLSKA Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Nowa strona internetowa - ważne informacje !!!

Mamy przyjemność poinformować, że dziś uruchomiliśmy nową wersję strony internetowej.

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność poinformować, że dziś uruchomiliśmy nową wersję strony internetowej. Głównym założeniem zmian było zwiększenie dostępności do naszej oferty poprzez możliwość przeglądania jej i dokonywania zakupów również na urządzeniach mobilnych.

sW związku ze zmianą systemu, a także z wymogami bezpieczeństwa, prosimy Państwa o przeresetowanie haseł logowania się do panelu. Resetu takiego można dokonać poprzez "odzyskiwanie hasła” na podstronie http://maszczyk.pl/pass-rescue.html

W pole e-mail proszę wpisać email jakim dotychczas Państwo się logowali i kliknąć przycisk “Wyślij nowe hasło”. Na podany w loginie e-mail zejdzie tymczasowe hasło, w postaci ciągu cyfr. Po zalogowaniu zalecamy zmianę hasła na własne.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności i prosimy o wyrozumiałość, gdyż wynikają one z naszej troski o bezpieczeństwo Państwa danych.

Mamy jednocześnie nadzieję, że nowy system będzie dla Państwa przejrzysty, przyjazny i funkcjonalny

Artykuł został dodany przez firmę

Maszczyk Sp.J.

Firma MASZCZYK to czołowy polski producent obudów do elektroniki wykonanych ze specjalnie dobranych tworzyw sztucznych. Klientom proponujemy obudowy oraz akcesoria przeznaczone do różnego rodzaju sprzętu i do różnych zastosowań.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły