Staubli-Łódź Sp. z o.o.	P.P.H.U. TRANS-WESTGmbH Sp. z o. o.
Fluke

Artykuł Dodaj artykuł

Cold Jet Kontynuuje Szybki Rozwój w Europie

07-06-2018, 02:00

Wzrost zatrudnienia w biurach europejskich firmy

Po przejęciu duńskiej firmy IceTech w 2016 roku Cold Jet rozszerza europejską produkcję wydajnych i niezawodnych systemów do czyszczenia suchym lodem i do produkcji suchego lodu w Polsce i Danii. Rozbudowie zakładów produkcyjnych towarzyszy powstanie nowych Centrów Wsparcia Technicznego na terenie Belgii, Niemiec, Danii i Polski. Ośrodki te otwarte są na wizyty klientów, demonstracje, próbne testy oraz szkolenia dla nowych i obecnych klientów oraz partnerów firmy.

Dietmar Juchmes
Dietmar Juchmes

Prowadzona przez Dietmara Juchmes, Senior Vice Presidenta EURAF, firma Cold Jet Europe odnotowuje wzrost, który na przestrzeni ostatnich lat sięga 14% rocznie. W skład zespołu zarządzającego EURAF wchodzi Krzysztof Golda, Sales Manager w Europie Wschodniej, odpowiedzialny za ekspansję rynku wschodnioeuropejskiego z naciskiem na Polskę, Czechy, Węgry i Rosję; Serhat Meneske, odpowiedzialny za wzrost sprzedaży w północnych Niemczech i Skandynawii; oraz Christophe Coen, Commercial Manager, odpowiedzialny za Wielką Brytanię, kraje Beneluxu, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Grecję i Afrykę, wspierany przez regionalnych menadżerów sprzedaży.

"To ekscytujący czas dla Cold Jet Europe" - powiedział Dietmar Juchmes. "Szybki rozwój stanowi prawdziwe wyzwanie dla naszych zakładów produkcyjnych oraz działów sprzedaży, serwisu i obsługi, które są rozproszone w całej Europie. Wspierając dalszy rozwój naszej firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowiska w różnych obszarach działalności, co pozwoli nam zapewnić najwyższą satysfakcję klientów. Naszym celem jest zwiększenie liczby specjalistów w Europie do ponad 85 do końca tego roku."

Dział Serwisu firmy Cold Jet, którym kieruje Steven Landuyt, składa się z ponad 20 osób i oferuje pełen zakres usług - od szkoleń i dostaw części zamiennych, po regularne wizyty u klienta oraz pakiety serwisowe i gwarancyjne. Zespół techników zapewnia profesjonalną obsługę klienta i serwis urządzeń.

"Kierownicy zakładów produkcyjnych wiedzą jak ważne jest unikanie nieplanowanych przestojów" - powiedział Juchmes. "Przestoje, czy też nieprzewidziane awarie wynikające z konserwacji urządzeń są najgorszym scenariuszem dla najbardziej wymagających zakładów produkcyjnych. Zapobiegając takim przypadkom zwiększyliśmy liczbę serwisantów w kluczowych rejonach Europy, co pozwala szybko i sprawnie obsługiwać klientów w ich placówkach oraz w naszych oddziałach.”

Źródło: Cold Jet Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę


Podobne artykuły