Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Stexor Polska na Plastpol 2018

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska Stexor Polska na tegorocznych targach Plastpol 2018. Na naszym stoisku na Plastpol Stexor zaprezentował maszynę Vision Maxx 100, czyli wtryskarkę z nowej linii Premium, charakteryzującą się bardzo obszernymi wymiarami między kolumnami, pozwalającą na montaż zaawansowanych technologicznie, dużych form wtryskowych. 

Logo Stexor

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska Stexor Polska na tegorocznych targach Plastpol 2018. Na naszym stoisku na Plastpol Stexor zaprezentował maszynę Vision Maxx 100, czyli wtryskarkę z nowej linii Premium, charakteryzującą się bardzo obszernymi wymiarami między kolumnami, pozwalającą na montaż zaawansowanych technologicznie, dużych form wtryskowych. Na stoisku przedstawialiśmy również wybrane peryferia do wtryskarek, czyli młyn stanowiskowy SML SG-230F, termostat SML STC-6W oraz podajniki SML SAL-700G oraz suszarkę SML SHD 25kg.

Stexor Polska na Plastpol 2018.

Prezentowany model maszyny to Vision Maxx 100 – hydrauliczna wtryskarka kolanowa o napędzie serwo, sterowaniu Keba oraz przestrzeni między kolumnami 420×370 mm. Wtryskarka wyposażona jest w ślimak 40 mm pozwalający na wtrysk do 194 (PS). Maszyny serii Maxx objęte są 36 miesięczną gwarancją dystrybutora oraz posiadają certyfikacje CE niemieckiej firmy TUV Rheinland. Sterowanie maszynami serii Maxx odbywa się poprzez zawory Rexroth (produkcja Niemcy) i pompę Sumitomo (produkcja Japonia). Więcej informacji na temat prezentowanego modelu mogą Państwo znaleźć na naszych stronach poświęconych serii Maxx. Zapraszmy również do zapoznania się z parametrami technicznymi prezentowanych peryferiów:

  • Młyn SML SG-230F
  • Termostat SML STC-6W
  • Podajnik SML SAL-700G
  • Suszarka SML SHD-25

Kolejne już targi w Kielcach były doskonałym forum wymiany doświadczeń, opinii oraz inspirujących do dalszej pracy spotkań handlowych. Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się przy okazji montażu naszych urządzeń w Państwa firmach. Już teraz rozpoczynamy pracę nad wdrażaniem sugestii, które zasugerowaliście nam państwo podczas spotkań, aby w dalszym ciągu rozwijać ofertę firmy i realizować misję firmy, która od lat pozostaje niezmienna: dostarczać do polskich wtryskowni wysokojakościowe produkty o najlepszym na rynku stosunku ceny do jakości.

Serdecznie dziękujemy za słowa uznania oraz życzymy powodzenia w realizacji planów rozwoju.

Artykuł został dodany przez firmę

Stexor Polska Sp. z o.o.

Wtryskarki i peryferia do tworzyw są w naszej ofercie już od 2010 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmujących się dystrybucją różnego typu maszyn wtryskowych służących do produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły