Staubli-Łódź Sp. z o.o.	P.P.H.U. TRANS-WESTGmbH Sp. z o. o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
KF Technologie Sp. z o.o. HURMAK Polska Sp. z o.o. Polimarky

Artykuł Dodaj artykuł

Targi INNOFORM® - skuteczne narzędzie innowacji

13-12-2018, 01:00

Targi INNOFORM® logo

Innowacje w realnych kształtach, know-how liderów branży, grono specjalistycznych Zwiedzających i dopasowana do ich potrzeb oferta Wystawców – przed nami 3 edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®.

Przygotowania do imprezy nabierają tempa. Na 3 miesiące przed rozpoczęciem targów udział w nich potwierdziło ponad 100 wystawców z Australii, Austrii, Czech, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Portugalii, Wielkiej Brytanii oraz Korei Południowej. Organizatorzy pracują obecnie nad programem wydarzenia i już teraz zapewniają, że nie zabraknie nowości. Jedną z nich będzie specjalna Strefa Usług Przemysłowych. Dla zainteresowanych organizatorzy przygotowali promocyjne ceny udziału.

SUP – Strefa Usług Przemysłowych skierowana jest do firm podwykonawczych, które świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn. Udział w Strefie będzie świetną okazją do pozyskania nowych partnerów i zleceń. Na uczestników czekają nowoczesne, modułowe stoiska, które pozwolą na pełne zaprezentowanie oferty.

Targi INNOFORM® - skuteczne narzędzie innowacji

Kolejną nowością – w aspekcie produktów i usług - będzie prezentacja robotów współpracujących japońskiej firmy FANUC. Charakteryzują się łatwością obsługi i pełną elastycznością. Po wdrożeniu do istniejących środowisk produkcyjnych urządzenia te pracują bezpośrednio z ludźmi, stając się kluczową częścią zespołu. Przejmują monotonne, powtarzalne czynności i podnoszą ciężary do 35 kg, dzięki czemu jednocześnie automatyzują całe linie montażowe i chronią zdrowie pracowników. To rewolucja, która ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych.

Po raz kolejny przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Giełdzie Kooperacyjnej, która umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży.

W trakcie targów zwiedzający będą mogli poznać m.in. narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia skrawające do obróbki metali, technologie, maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej i wykańczającej, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, oprzyrządowanie technologiczne czy wyposażenie zakładów przemysłowych. Ponadto szerokie spektrum konferencji tematycznych, które odbywają się w trakcie targów to znakomita możliwość wymiany doświadczeń i poznania nowości i rozwiązań z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu narzędziowo-przetwórczego  W 2018 r. w targach udział wzięło 263 wystawców z Polski i zagranicy, i niemal 3000 branżowych gości.

Targi INNOFORM® - skuteczne narzędzie innowacji

Patronat Honorowy nad 3. edycją Targów INNOFORM® objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski, a partnerem targów zostali: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny.

Organizatorem Targów INNOFORM® jest Bydgoski Klaster Przemysłowy, który skupia firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz firma Targi w Krakowie – organizator największych wydarzeń targowych w naszym kraju.

W dniach 12-14 marca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym wszyscy Zwiedzający będą mogli sprawdzić, co oferują największe i najbardziej innowacyjne w branży firmy. Zapraszamy do rejestracji on-line i odbioru bezpłatnego biletu uprawniającego do zwiedzania Targów INNOFORM®, oraz uczestnictwa w bogatym programie towarzyszącym.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.innoform.pl

Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły