Staubli-Łódź Sp. z o.o.	Gryfilen - Grupa Azoty

Artykuł Dodaj artykuł

Powłoka DLC dostępna od ręki

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że dzięki ostatnim inwestycjom rozszerzamy zakres usług i z dniem 20.11.2023 regularnie uruchamiamy procesy BALINIT DLC i BALINIT TRITON* w Tczewie, jednym z oddziałów Oerlikon w Polsce.

Powłoka DLC dostępna od ręki

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że dzięki ostatnim inwestycjom rozszerzamy zakres usług i z dniem 20.11.2023 regularnie uruchamiamy procesy BALINIT DLC i BALINIT TRITON* w Tczewie, jednym z oddziałów Oerlikon w Polsce. Usługa ta jest dostępna od ręki.

Powłoka DLC (Diamond Like Carbon) wytwarzana jest w procesie próżniowym PACVD, w temperaturze <250 oC. Charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem tarcia, wysoką twardością i bardzo dużą odpornością na zużycie ścierne. Stosowana jest na narzędzia do obróbki metali nieżelaznych, zarówno przy skrawaniu, jak i na tłoczniki, wykrojniki, narzędzia do okrawania. Ze szczególnie dużym powodzeniem DLC wykorzystuje się na różnego rodzaju części maszyn.

Zachęcamy do kontaktu i rozmów na temat rozwiązań, które przyczynią się do zwiększenia trwałości, wydajności, jakości i obniżki kosztów.

 

Więcej informacji: T: +48 76 746 48 00 | @ bok.balzers.pl@oerlikon.com

 

*BALINIT TRITON to nazwa handlowa powłoki DLC

Artykuł został dodany przez firmę

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.

Oerlikon Balzers jest światowym liderem w zakresie wyprzedzających technologii powierzchni, które znacząco zwiększają wydajność i wytrzymałość narzędzi oraz komponentów. Rozwiązania oferowane przez Oerlikon przynoszą wiele korzyści dla użytkowników. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.