Staubli-Łódź Sp. z o.o.	Gryfilen - Grupa Azoty

Artykuł Dodaj artykuł

NOWOŚĆ! Paski mocujące GN 1110

Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty paski mocujące GN 1110, które cechują się wysoką siłą przytrzymywania, dzięki czemu mogą być stosowane w wymagających aplikacjach, w tym w różnego typu zabezpieczeniach.

Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty paski mocujące GN 1110, które cechują się wysoką siłą przytrzymywania, dzięki czemu mogą być stosowane w wymagających aplikacjach, w tym w różnego typu zabezpieczeniach.

„W świecie budowy maszyn, urządzeń, zabudów pojazdów specjalistycznych oraz innych projektów przemysłowych często występuje potrzeba zamocowania oraz zabezpieczenia luźnych elementów takich jak w przewody, rury czy też różnego rodzaju narzędzia. Na bieżąco przyglądamy się potrzebom Klientów także w tym zakresie i dostosowujemy ofertę tak, by sprostać ich wymaganiom. Tak też jest w przypadku najnowszych pasków mocujących GN 1110.” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Zarządzający Elesa+Ganter Polska.

Paski mocujące GN 1110Rys. 1 Paski mocujące GN 1110

Przechodząc do szczegółów technicznych pasków mocujących GN 1110 warto wspomnieć, że klamra paska jest wykonana ze stali lakierowanej na czarno, a pasek wykonano z polipropylenu. Produkt ten występuje w 5 wariantach długości:

  • 250 mm
  • 400 mm
  • 600 mm
  • 1000 mm
  • 1500 mm

Kluczowym parametrem pasków GN 1110 jest obciążalność, która bez względu na wariant długości wynosi aż 4000 N. Dzięki temu ten produkt może być stosowany w wymagających aplikacjach, gdzie jest potrzebna duża siła przytrzymania.

Przykładowa aplikacja GN 1110Rys.2 Przykładowa aplikacja GN 1110

Paski mocujące GN 1110 sprawdzą się przy:

  • Zabezpieczeniach przewodów maszyn oraz urządzeń przemysłowych
  • Zabezpieczeniach rur maszyn oraz urządzeń przemysłowych
  • Zabezpieczeniach narzędzi w specjalistycznych zabudowach pojazdów

Linki do kart katalogowych:

Artykuł został dodany przez firmę

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

ELESA+GANTER jest spółką joint-venture, stworzoną przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn wytwarzanych z tworzyw oraz metali - Elesa S.p.A (Monza, Mediolan, Włochy) oraz Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Niemcy).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.