Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Prezentacja firmy Napisz do firmy ? Dodaj do listy zapytań Usuń z listy zapytań

Maszczyk Sp.J.

Maszczyk Sp.J.

Firma MASZCZYK to czołowy polski producent obudów do elektroniki wykonanych ze specjalnie dobranych tworzyw sztucznych. Klientom proponujemy obudowy oraz akcesoria przeznaczone do różnego rodzaju sprzętu i do różnych zastosowań.


Adres:

Graniczna 24
05-252 Małopole
mazowieckie, Polska

Pozostałe dane:

kom.: 602 726 086
faks: 22 783 45 20
e-mail: maszczyk@maszczyk.pl

W Internecie:

Przejdź do www   https://www.maszczyk.pl

Rozmawiamy w językach:

angielski polski

Skontaktuj się z działem:

Nasze biuro czynne jest w godzinach 8:00 - 16:00 od Poniedziałku do Piątku

Pracownicy
Beata Soszyńska
e-mail: beata.soszynska@maszczyk.pl
e-mail: export@maszczyk.pl
tel.: 22 783 45 20
kom.: 784 551 238

Pracownicy
Paweł Czępiński
e-mail: pawel.czepinski@maszczyk.pl
kom.: 692 271 285

Tomasz Nalborski
e-mail: tomasz.nalborski@maszczyk.pl

Pracownicy
Piotr Kołodyński
e-mail: piotr.kolodynski@maszczyk.pl
kom.: 606 164 350

Kamil Obzejta
e-mail: kamil.obzejta@maszczyk.pl
kom.: 606 164 350

Pracownicy
Konrad Osowski
e-mail: konrad.osowski@maszczyk.pl
kom.: 514 056 046

Pracownicy
Jarosław Piętak
e-mail: jaroslaw.pietak@maszczyk.pl

Adam Gnich
e-mail: adam.gnich@maszczyk.pl

Darek Bogutyn
e-mail: darek.bogutyn@maszczyk.pl

Pracownicy
Sławek Zarzyck
e-mail: slawek.zarzycki@maszczyk.pl
tel.: 22 783 45 20
kom.: 608 859 796

Pracownicy
Przemek Gołdon
e-mail: przemek.goldon@maszczyk.pl
kom.: 606 164 340