Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Oferta pracy

Praca dla Pielęgniarki Oddziałowej 8000 zł Bemowo Warszawa

00-375 Warszawa, mazowieckie Dodano: 2021-01-21 2021-01-21 | ID oferty: 633839

Klient ProworkPl MED, Praca dla Pielęgniarza/ Pielęgniarki oddziałowej rejon Warszawa Bemowo. Pracodawca, prywatna placówka opieki o wysokim standardzie usług, Bemowo. Rozpoczęcie pracy pilnie LUTY 2021. Zobacz nowe oferty dla pielęgniarek 2021 prywatne szpitale i ośrodki opieki. Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na najlepsze oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy.

Klient ProworkPl MED, prywatny, kameralny ośrodek opieki długoterminowej dla seniorów w Warszawie/ Bemowo świadczący opiekę dla ok 60 pacjentów, zatrudni pielęgniarkę oddziałową do koordynowania zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego. Główne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka. Praca na pełny etat pon - piątek - 40 godzin tygodniowo/ oferowane elastyczne godziny pracy. Doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi.

Warunki

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat wynagrodzenie do negocjacji lub umowa kontraktowa

- Stały kontrakt w wymiarze 40 godzin tygodniowo - praca poniedziałek - piątek/ elastyczne godziny pracy.

- Wynagrodzenie do negocjacji etat ok. 8000 brutto

- Pakiet pracowniczy, w tym prywatna opieka lekarska

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka Oddziałowa Warszawa, zarejestruj się na www.prowork.pl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarki i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

- wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo

- doświadczenie 1-2 lata na podobnym stanowisku jako pielęgniarka oddziałowa lub kierownik zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego

- specjalizacja pielęgniarska z dziedziny geriatrii/ opieki długoterminowej będzie dodatkowym plusem

- mile widziane doświadczenie związane z pracą z osobami starszymi

- gotowość do podjęcie stałej pracy w rejonie Warszawa / Bemowo.

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Prowork.PL
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą: